Joe Biden, her Erkek ve Kadın Aşı yaptırsa bile sadece küçük gruplar halinde toplanabileceğimizi iddia etmek için televizyona çıktı. Hayır, teşekkürler Joe, eğer sadece küçük gruplar halinde toplanabilirsek, yetişkin bir erkek olarak bu dolandırıcılık aşısını yaptırmamın bir anlamı yok. Daha sonra Hükümete Güvenin demeye devam etti. Fauchi’ye güvenin. Bu yüzden Xiden ve Kamala aşı olmak için televizyona çıktı. Çünkü Sağlık Uzmanlarına Güveniyoruz.

Tüm bu konuşma komplo teorilerini doğruladı. Eğer aşı olursak herhangi bir büyüklükteki grupta toplanamıyorsak, o zaman neden onu 1. sıraya alalım? Eyalet hükümetine Çin Virüsü olan insanları Huzurevlerine koyacağına güvenemediğimiz halde neden federal hükümete güvenelim? Sonra “Oyunculuk” yalanıyla Emmy kazanan aynı Valiyi izleyin ve yanılmadığımızı söyleyin. “Yanlış Bilgilendirme ve Komplo Teorisi” idi.

Hükümet komplolardan daha çok korkuyor, çünkü artık sınırda değiliz. Bundan sonra olacak her adımı tutarlı bir şekilde tahmin ediyoruz. Ve aşıların seri üretimi yapıldıktan sonra, bunun 18 yaşın üzerindeki her yetişkin için zorunlu olacağını tahmin ediyorum.

… Xianb1 tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . selamun aleyküm siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 274

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Asla normale dönmeyeceğiz. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 224

3. Malatya dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 65

4. Ordu merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:28:09

5. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Asla normale dönmeyeceğiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 497

7. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, sağolun

8. Burdur dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 443

9. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 06-04-2021 10:17:18

10. Kars dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Selam paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 300

11. Uşak dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 416

12. Bu konu : ” Asla normale dönmeyeceğiz. ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla iyi, sağolun , ali – 160

13. Batman merkezden ben memo. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 23:18:24

14. Kırıkkale dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Merhaba siten gerçekten mükemmel, şukuladım , Emine – 13

15. İstanbul dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 357

16. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Mardin dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 50

18. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-07-2021 21:43:19

19. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Asla normale dönmeyeceğiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 476

21. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Selamın aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 285

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link