Joe Biden, her Erkek ve Kadın Aşı yaptırsa bile sadece küçük gruplar halinde toplanabileceğimizi iddia etmek için televizyona çıktı. Hayır, teşekkürler Joe, eğer sadece küçük gruplar halinde toplanabilirsek, yetişkin bir erkek olarak bu dolandırıcılık aşısını yaptırmamın bir anlamı yok. Daha sonra Hükümete Güvenin demeye devam etti. Fauchi’ye güvenin. Bu yüzden Xiden ve Kamala aşı olmak için televizyona çıktı. Çünkü Sağlık Uzmanlarına Güveniyoruz.

Tüm bu konuşma komplo teorilerini doğruladı. Eğer aşı olursak herhangi bir büyüklükteki grupta toplanamıyorsak, o zaman neden onu 1. sıraya alalım? Eyalet hükümetine Çin Virüsü olan insanları Huzurevlerine koyacağına güvenemediğimiz halde neden federal hükümete güvenelim? Sonra “Oyunculuk” yalanıyla Emmy kazanan aynı Valiyi izleyin ve yanılmadığımızı söyleyin. “Yanlış Bilgilendirme ve Komplo Teorisi” idi.

Hükümet komplolardan daha çok korkuyor, çünkü artık sınırda değiliz. Bundan sonra olacak her adımı tutarlı bir şekilde tahmin ediyoruz. Ve aşıların seri üretimi yapıldıktan sonra, bunun 18 yaşın üzerindeki her yetişkin için zorunlu olacağını tahmin ediyorum.

… Xianb1 tarafından gönderildi
[comments]

Author

9 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . selamun aleyküm siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 274

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Asla normale dönmeyeceğiz. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 224

3. Malatya dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 65

4. Ordu merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:28:09

5. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Asla normale dönmeyeceğiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 497

7. Burdur dan kimler var. Asla normale dönmeyeceğiz. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 443

8. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 06-04-2021 10:17:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link