Lanet lisedeyken, aşıların otizme neden olduğunu düşündükleri için yabancılara aptal derken facebook’ta insanlarla tartışarak zamanımı boşa harcadığımı çok iyi hatırlıyorum. Yalnız değildim çünkü çocuk felci aşısının ve bunun gibi diğerlerinin gerekli olduğu ve buna karşı olmanın mantıklı olmadığı konusunda fikir birliğine varmıştım.

Son birkaç yılda uğursuz “onların” aşılarla ilgili olarak sahip olabileceğiniz her türlü güvenilirliği neredeyse tamamen yok eden bir terimi başarıyla yaratarak düzenlemeleri oldukça dahice. bu çok kullanışlı çünkü artık covid-19 aşısına karşı çıkan herkes çılgın bir anti vaxxer olarak silinebilir.

Bu şekilde her gün yaşamak başka bir gün bence “lol …. biz çok boktanız.”

Author

17 Comments

1. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 316

2. Bursa merkezden ben emin. Selam herkese sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım 16-03-2021 09:40:44

3. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Kırklareli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 16-03-2021 09:53:17

5. Bu konu : ” Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 299

6. Bu konu : ” Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sağolun , hatice – 171

7. Aydın merkezden ben Aylin. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 16-03-2021 18:04:25

8. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . Slm web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 453

9. Manisa dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım , – 119

10. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 408

11. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 285

12. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

13. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler

14. Bu konu : ” Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 326

15. Hatay dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . Merhaba bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 80

16. Van dan kimler var. Aslında, birkaç yıl önce bir anti-vaxxer olmanın neredeyse tamamen / tartışmasız aptalca olması oldukça etkileyici, bu yüzden şimdi aşı için uygun olmayan herhangi biri aptal bir anti-vaxxer olarak etiketlenebilir. . Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 241

17. Kayseri merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 04-04-2021 18:56:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link