Bu çok tuhaf bir şey ve 2 veya 3 yıl önce olduğu gibi, popüler sayfadaki gönderilere bir daha katılacağımı hiç düşünmemiştim. Bence son birkaç yıldır daha kutuplaşmış ve daha da kötüleşti, ancak geçen hafta gme ile, aslında kendimi popüler sayfaya tekrar göz atarken buldum, çünkü birçok gönderiye katılıyorum.

Bundan tam olarak ne çıkaracağımdan emin değilim, elbette kafamın etrafında kıpırdanan bazı komplocu sonuçlara sahibim, ancak işin gerçeği şu ki, ABD nüfusunun Reddit kullanan kısmı, görünüşte gerçek, aşikar yolsuzluğa saldıran şeyler görüyor . Umarım bu iyidir, ama kötü olmasından korkuyorum.

Ayak parmaklarınızın üzerinde kalın, kontrol için baskı eşiğinizi aştığında pes etmeyin.

Author

20 Comments

1. İstanbul merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-02-2021 00:34:10

2. Bu konu : ” Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 231

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 214

4. Hatay dan kimler var. Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Emine – 72

5. Bu konu : ” Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 347

6. Elazığ dan kimler var. Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim . Merhaba herkese siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , banu – 275

7. Ankara merkezden ben emin. Merhabalar sayfa süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 15:49:47

8. Kars dan kimler var. Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 233

9. Uşak dan kimler var. Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 364

10. Bu konu : ” Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 441

11. Kars merkezden ben emin. Slm siten ciddiyim çok güzel, saolun 13-03-2021 21:49:22

12. Batman dan kimler var. Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim . Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 83

13. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Karabük merkezden ben banu. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler 31-03-2021 07:20:21

16. Siirt dan kimler var. Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim . selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 331

17. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Aslında geçen hafta Reddit’in popüler sayfalarının çoğuyla aynı fikirdeyim ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, saolun , doruk – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link