Kategoriler
Genel

Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti.

Hikayenin tamamı, 80’lerde ve 90’larda Epstein ile resmedilen Trump’ın bir koleksiyonudur (Epstein’ın ilk kez 2005’te polis tarafından fark edildi), bu yüzden tabii ki Epstein bilinen bir pislik olmadan önce birbirlerini tanıyorlardı. Neden eski bir suçludan alakasız bir yorum kazmak 20 bin upvote hak ediyor? Sadece dikkatleri mahkeme belgelerindeki gerçek büyük haberlerden uzaklaştırmaya yönelik umutsuz bir girişim. Kafanı 24 saat boyunca kuma saklayamazsın, sonra ilk kabartmalı CNN parçasını Watergate gibi sersemletemezsin. Acıklı.

“Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti.” için 17 yanıt

Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-08-2020 16:56:29

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 02-08-2020 04:19:38

Muş merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-09-2020 10:18:13

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 07:48:30

Karabük merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 06:29:59

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-09-2020 23:42:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir