Hikayenin tamamı, 80’lerde ve 90’larda Epstein ile resmedilen Trump’ın bir koleksiyonudur (Epstein’ın ilk kez 2005’te polis tarafından fark edildi), bu yüzden tabii ki Epstein bilinen bir pislik olmadan önce birbirlerini tanıyorlardı. Neden eski bir suçludan alakasız bir yorum kazmak 20 bin upvote hak ediyor? Sadece dikkatleri mahkeme belgelerindeki gerçek büyük haberlerden uzaklaştırmaya yönelik umutsuz bir girişim. Kafanı 24 saat boyunca kuma saklayamazsın, sonra ilk kabartmalı CNN parçasını Watergate gibi sersemletemezsin. Acıklı.

Author

63 Comments

1. Mersin merkezden ben banu. Mrb web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 01-08-2020 14:38:58

2. Slm paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-08-2020 16:56:29

4. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 02-08-2020 04:19:38

5. Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım

6. Yalova merkezden ben doruk. Selam sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım 07-08-2020 05:07:32

7. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

8. Slm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

9. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Muş merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-09-2020 10:18:13

13. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 07:48:30

15. Kırıkkale merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun 13-09-2020 10:35:09

16. Karabük merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 06:29:59

17. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-09-2020 23:42:05

18. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Selam herkese paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım

20. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun

21. Osmaniye merkezden ben banu. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 08-10-2020 00:25:03

22. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok iyi, şukuladım , hatice – 32

23. Elazığ dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 206

24. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 494

25. Kayseri merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 30-10-2020 03:04:21

26. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 03-11-2020 08:29:39

27. Hakkari merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-11-2020 10:32:58

28. Iğdır dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 217

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 33

30. Sakarya dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 469

31. İstanbul dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Merhabalar web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 426

32. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-12-2020 00:35:26

33. Merhaba siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

34. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Tunceli dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Mrb sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 253

36. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 415

37. Muş dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 1

38. Siirt merkezden ben gaye. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 17:28:19

39. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, saolun 25-12-2020 21:04:07

40. Çankırı merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 18:20:04

41. Uşak merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 31-12-2020 15:08:44

42. Zonguldak dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 256

43. Nevşehir dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 322

44. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 117

45. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-01-2021 22:49:09

46. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-01-2021 15:03:41

47. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

48. Osmaniye dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 337

49. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 265

50. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, sağolun 13-02-2021 17:16:56

51. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Emine – 349

52. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

53. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

54. Kırklareli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 18:12:20

55. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler , hatice – 179

56. Selam herkese web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım

57. Bu konu : ” Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, şukuladım , mehmet – 403

58. Erzincan dan kimler var. Aslında mahkeme belgelerinde pedo adasında yer alan Bill Clinton hiçbir siyasi alt ilgi görmüyor. 18 yıl hapis yatmış olan eski suçlu, Trump’ın Epstein = 20k upvotes bildiğini söylüyor. R / all ile işim bitti. . Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link