ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu?

ASMR’yi hemen hemen her gece izliyorum ve belki de bu beni önyargılı yapıyor, ama hayır, hain bir gündem olduğuna inanmıyorum.

ASMR, Otonom Duyusal Meridyen Tepkisinin kısaltmasıdır, biz ASMR topluluğunda buna karıncalanma diyoruz ve bazen videoların seslerine ve görsellerine bir yanıt olarak aldığınız çok hoş bir duygu. Karıncalanmanın dışında videolar çok rahatlatıcı ve komplo dünyasında çok olabilen stres, endişe ve yalnızlıkla başa çıkmaya yardımcı oluyor. Herhangi birini kontrol etmek isterseniz favori kanallarımdan bazılarını birbirine bağlayan başka bir yorum yayınlayacağım.

“ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu?” üzerine 22 yorum

1. Mersin dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, sağolun , Aylin – 61

2. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 13-02-2021 05:15:58

3. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 13-02-2021 05:15:58

4. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 311

5. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-02-2021 09:05:05

6. Burdur dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 67

7. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 09:27:02

8. Kilis dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . Mrb web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 303

9. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 412

10. Sinop dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , ahmet – 238

11. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , hatice – 354

12. Niğde merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 25-02-2021 01:00:20

13. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 375

14. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , gaye – 431

15. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link