ASMR’yi hemen hemen her gece izliyorum ve belki de bu beni önyargılı yapıyor, ama hayır, hain bir gündem olduğuna inanmıyorum.

ASMR, Otonom Duyusal Meridyen Tepkisinin kısaltmasıdır, biz ASMR topluluğunda buna karıncalanma diyoruz ve bazen videoların seslerine ve görsellerine bir yanıt olarak aldığınız çok hoş bir duygu. Karıncalanmanın dışında videolar çok rahatlatıcı ve komplo dünyasında çok olabilen stres, endişe ve yalnızlıkla başa çıkmaya yardımcı oluyor. Herhangi birini kontrol etmek isterseniz favori kanallarımdan bazılarını birbirine bağlayan başka bir yorum yayınlayacağım.

Author

33 Comments

1. Batman merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 13-02-2021 04:57:55

2. Mersin dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, sağolun , Aylin – 61

3. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 13-02-2021 05:15:58

5. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 13-02-2021 05:15:58

6. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 311

7. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

9. Bingöl merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, sağolun 13-02-2021 08:50:17

10. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-02-2021 09:05:05

11. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb siten süper ötesi çok iyi, saolun 13-02-2021 09:09:00

12. Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

13. Burdur dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 67

14. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 09:27:02

15. Kilis dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . Mrb web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 303

16. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 412

17. Sinop dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , ahmet – 238

18. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , hatice – 354

19. Niğde merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 25-02-2021 01:00:20

20. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 375

21. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , gaye – 431

22. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 26

23. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 269

24. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 226

25. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 342

28. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 395

29. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 70

30. Bu konu : ” ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 66

31. Gaziantep dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . Selamlar siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım , – 184

32. Mardin dan kimler var. ASMR türü, insanları itaatkâr ve uysal yapmaya yönelik bir hükümet psikolojik operasyonu mu? . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 232

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link