Bunlardan birinin saf olduğuna inanan, coolaid içti ya da boktan.

İnternetteki insanların çoğu, hatta hükümetin komplolarına bile inananlar, Snowden’ı satın almasalar bile, sözde Assange’a inanıyorlar (sanırım o çok açık)

Bunu okuyun ve arsa boşluklarını göremiyorsanız, umudun ötesindesiniz

https://m.belfasttelegraph.co.uk/life/features/wanted-by-the-cia-julian-assange-wikileaks-founder-28548843.html

Muhbirler MSM’de sonsuz promosyon almazlar veya ne kadar kahraman olduklarına dair Hollywood filmleri yaptırmazlar … Hem Julian hem de Eddy’nin Hollywood muamelesi gördüğü yerlerde.

Gerçekte ise William Binney muamelesi görüyorlar … Snowden’in bacaklarını kaybetmesiyle sonuçlanan eski bir NSA ihbarcıydı ve eğer MSM’de örtülüyse, sayfa 33’ün kenar çubuğundaydı. Naively Binney bile Snowden’ı satın alıyor, en azından son kez ben Duymak.

Author

5 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 122

2. Bilecik merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-04-2021 11:22:39

3. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , ali – 263

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link