Bunlardan birinin saf olduğuna inanan, coolaid içti ya da boktan.

İnternetteki insanların çoğu, hatta hükümetin komplolarına bile inananlar, Snowden’ı satın almasalar bile, sözde Assange’a inanıyorlar (sanırım o çok açık)

Bunu okuyun ve arsa boşluklarını göremiyorsanız, umudun ötesindesiniz

https://m.belfasttelegraph.co.uk/life/features/wanted-by-the-cia-julian-assange-wikileaks-founder-28548843.html

Muhbirler MSM’de sonsuz promosyon almazlar veya ne kadar kahraman olduklarına dair Hollywood filmleri yaptırmazlar … Hem Julian hem de Eddy’nin Hollywood muamelesi gördüğü yerlerde.

Gerçekte ise William Binney muamelesi görüyorlar … Snowden’in bacaklarını kaybetmesiyle sonuçlanan eski bir NSA ihbarcıydı ve eğer MSM’de örtülüyse, sayfa 33’ün kenar çubuğundaydı. Naively Binney bile Snowden’ı satın alıyor, en azından son kez ben Duymak.

Author

29 Comments

1. Mrb paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 122

3. Bilecik merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-04-2021 11:22:39

4. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , ali – 263

5. Konya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım 20-04-2021 11:27:24

6. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler 22-04-2021 23:37:23

7. Bayburt dan kimler var. Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık . Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 210

8. Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-05-2021 07:46:23

11. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 16-05-2021 15:17:54

12. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 409

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 150

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 294

16. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 274

17. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım

18. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , emin – 160

19. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım 18-06-2021 04:21:08

20. Kırşehir merkezden ben Hasan. Mrb web siten inanki iyi, face de paylaştım 23-06-2021 02:44:18

21. Çorum dan kimler var. Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık . Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 428

22. Aydın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 10-07-2021 12:09:17

23. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, sağolun , banu – 269

24. Bu konu : ” Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , memo – 173

25. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, saolun

26. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Muğla dan kimler var. Assange ve Snowden her ikisi de saçmalık . Mrb sayfa vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 76

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link