İsveç savcıları, Assange’ı cinsel suistimal iddialarıyla asla suçlamadılar. Araştırmaları, onu ülke dışına çıkarmanın ve medyada tecavüzcü olarak resmetmenin bir yoluydu. Asla suçlanmadığını unutmayın, hepsi bir ön soruşturmaydı. Ve gözaltındayken düşürdüler.

Şimdi medya, uzun süredir yalan söylediği tecavüz suçlamalarını değil, bunu özellikle soruşturma olarak adlandırıyor. “Sansasyondan”. Clickbait. Çeviride kayboldu. Tüm saçmalık. Wikileaks’in güvenilirliğini yok etmek için bir karalama kampanyasıydı ve işe yaradı. İsveçliler bu savcıların istifasını istemeli ve tacın kalecileri “uyurken” serbestçe dolaşmalarına izin vermelidir. Ücretsiz Assange.

Author

99 Comments

1. Sinop merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 16-08-2020 01:09:03

2. Çorum merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 05:08:30

3. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-08-2020 05:08:42

4. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

5. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun

6. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 08:51:48

7. Hakkari merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 23-08-2020 13:35:50

8. Bartın merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 26-08-2020 18:52:28

9. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 12:42:16

10. Sivas merkezden ben banu. Slm paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım 31-08-2020 15:12:50

11. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, teşekkürler

12. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-09-2020 01:49:58

13. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 06:41:17

14. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun

15. Artvin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, saolun 27-09-2020 22:25:38

16. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

17. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 257

19. Selamlar sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 17

21. Hakkari dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 8

22. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam herkese siten inanki çok iyi, face de paylaştım 05-11-2020 19:21:04

23. Hatay dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 276

24. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 464

25. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-11-2020 20:51:55

26. İzmir dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 60

27. Kayseri dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 179

28. Amasya dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . selamun aleyküm sayfanız cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 318

29. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Tekirdağ merkezden ben memo. Slm sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:13:40

31. Artvin dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 157

32. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler 15-12-2020 22:47:51

33. Mrb bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki çok güzel, saolun , Hasan – 288

35. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 242

36. Bursa dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 49

37. Niğde merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-12-2020 18:08:34

38. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 44

39. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 234

40. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 265

41. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

42. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, teşekkürler 12-01-2021 00:33:07

43. Bolu merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 17-01-2021 09:04:15

44. Muş merkezden ben ali. Slm sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 12:03:26

45. Van merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 24-01-2021 13:48:56

46. Uşak dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Selamın aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, sağolun , mehmet – 210

47. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 343

48. Sakarya dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 348

49. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 11:59:11

50. Kütahya merkezden ben ziya. Slm web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 06-02-2021 13:53:55

51. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 38

52. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 86

53. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, sağolun , memo – 476

54. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

55. Eskişehir dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 166

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 95

57. Şırnak dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 189

58. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki güzel, sağolun , mehmet – 235

59. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 163

60. Siirt merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler 15-03-2021 10:41:53

61. Denizli dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 154

62. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Selam herkese paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 458

63. İzmir dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, saolun , doruk – 266

64. Artvin dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 69

65. Selam paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler

66. Selamlar web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Eskişehir merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler 07-04-2021 23:50:01

68. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler

69. Hatay dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, tebrikler , doruk – 434

70. Balıkesir dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Selamlar siten cidden iyi, teşekkürler , ali – 49

71. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 440

72. Mersin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 17:16:44

73. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 171

74. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 77

75. Çorum dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 44

76. Kırşehir merkezden ben banu. Slm web siteniz cidden çok güzel, tebrikler 05-06-2021 07:55:34

77. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 116

78. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 191

79. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-06-2021 23:05:48

80. Afyon dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 35

81. Kars merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 23-06-2021 23:18:04

82. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım

83. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler , Hasan – 195

84. Merhaba herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

85. Çankırı dan kimler var. Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. . Selamlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 30

86. Adıyaman merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, saolun 12-07-2021 00:22:09

87. Kars merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 18:12:15

88. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 216

89. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 18-07-2021 07:08:38

90. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 98

91. Bu konu : ” Assange’ın yeni ABD suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasıyla asla unutmayalım .. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 482

92. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link