Astra- Yıldızlarla İlişkili. Zeneca- uydurma bir kelime. Bu şirkete dikkat edin. Aşı için bu yarım yamalak şirketten daha iyi seçenekler var.

İsveç merkezli AstraZeneca’nın öncülü olan Astra AB, reçetesiz bir yatıştırıcı olan Neurosedyn ilacı dağıttı; ilaç Almanya’da geliştirildi ve diğer ülkelerde talidomid adı altında satıldı. “1961’in sonlarında bu ilaç Almanya’daki bir dizi doğum kusuruyla bağlantılıydı ve Alman pazarından çekildi. Üç hafta sonra Astra’nın Neurosedyn’i, piyasada üç yıldan biraz daha kısa bir süre sonra İsveç’te geri çekildi. ” Yaklaşık 100 İsveçli çocuğun hamilelikleri sırasında annelerinin ilacı almasından dolayı deformasyona uğradığı ortaya çıktı. Dünya çapında 10.000 deforme olmuş çocuk doğdu. Astra, 1969’da kurbanlarla bir anlaşmaya varmak zorunda kaldı. “Olayların bu dönüşü, ilaç geliştirmede güvenlik düşüncesinde bir revizyona yol açtı ve bugüne kadar İsveç ilaç endüstrisinin tarihindeki en kötü trajedi ve skandal olarak kabul ediliyor. ” AstraZeneca 2020 yılında kendi tarihini unuttu! (Wikipedia – Astra AB)

https://countercurrents.org/2020/08/globally-governments-gang-up-with-astrazeneca-indemnifying-it-against-covid-19-vaccine-dangers/

“Astra- Yıldızlarla İlişkili. Zeneca- uydurma bir kelime. Bu şirkete dikkat edin. Aşı için bu yarım yamalak şirketten daha iyi seçenekler var.” üzerine 12 yorum

1. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler 09-09-2020 18:33:03

2. Karaman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun 09-09-2020 21:59:16

3. Trabzon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-09-2020 01:02:54

4. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 17:19:50

5. Bolu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:31:38

6. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:55

7. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım 03-10-2020 07:01:25

8. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 06-10-2020 11:23:59

9. Elazığ dan kimler var. Astra- Yıldızlarla İlişkili. Zeneca- uydurma bir kelime. Bu şirkete dikkat edin. Aşı için bu yarım yamalak şirketten daha iyi seçenekler var. . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 462

Yorum yapın