Astrazeneca adını duyduğumda, örümcek duyularım hemen ‘Astra’ biti konusunda uyarıldı. ‘UFO otoyolu’ kitabında Yazar Anthony Sanchez, ABD Uzaylı işbirliği programına sözde bir tanıkla konuşuyor.Kitapta, genetik manipülasyonumuzu erkenden günümüze detaylandırıyor.Ayrıntılı insan alt gruplarından birine atıfta bulunuluyor. Astra yıldız anlamına gelir ve Albus bu ilk genetik halkların çehresini ‘beyaz’ veya beyaz bir çiçek olarak ifade eder görünmektedir Astra Ze neca yıldızı öldürmek anlamına gelir Neca terimi öldürmek anlamına gelir. Teşvik fikrini gizlemek için yardımcı bir ek.Bu konudaki düşünceleriniz nedir?Bu arada bahsettiğim kitabın kendi gizemli çevrimiçi yaşamı var, Amazon’da veya başka bir çevrimiçi kitap satıcısında baktığınızda göreceğiniz gibi… .

35 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 450

3. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 380

5. Karaman dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 384

6. Denizli merkezden ben doruk. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-07-2021 17:21:06

7. Bilecik merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 18:02:17

8. Konya merkezden ben ali. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 19:32:42

9. Bu konu : ” Astra Ze neca ve Astra Albus…. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 466

10. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 47

11. Konya dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım , gaye – 253

12. Mardin dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 69

13. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Selam siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Uşak dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 394

16. Elazığ dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 383

17. Bursa dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 102

18. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-07-2021 06:50:05

19. İzmir dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , ali – 233

20. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Diyarbakır dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 466

22. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sağolun

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Astra Ze neca ve Astra Albus…. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 473

24. Nevşehir dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 15

25. Zonguldak dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 33

26. Kars merkezden ben ali. Slm sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım 25-08-2021 19:53:38

27. Bolu dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, tebrikler , Aylin – 105

28. Zonguldak merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 28-08-2021 00:13:43

29. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

30. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Astra Ze neca ve Astra Albus…. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 96

32. Edirne dan kimler var. Astra Ze neca ve Astra Albus…. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ali – 423

33. Bu konu : ” Astra Ze neca ve Astra Albus…. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 196

34. Bu konu : ” Astra Ze neca ve Astra Albus…. ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ali – 143

35. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler

Write A Comment