Astral projeksiyon bilinci vb.

Astral projeksiyonu anlamak için önce algıyı anlamalısınız

Astral düzlük, “fikirler alemi” dir veya basitçe, düşünce hayatının evrensel internetidir. Bazı kültürlerde fiziksel sınırlamalardan yoksun “manevi dünya” veya bilimsel olarak “gerçek gerçeklik” dir.

Fiziksel bedenlerimizde algımızla sınırlıyız. Geçmişi / geleceği düşünebiliyorum ama oraya seyahat edemem. Ancak gerçekte her zaman bir anda oluyor. Yani aslında geleceği ve geçmişi aynı anda yaşıyorum. Ancak beynim sadece siz bunu okuduğunuzda geçmiş olacak olan “şimdiyi” anlayabilir.

Gerçek astral projeksiyon, beden ve zihnin ayrılması değildir. Ancak fiziksel sınırlamaların kaldırılması ve evreni olduğu gibi görme yeteneği kazanılması. Ancak çok az kişi bunu deneyimlemektedir. Çoğu, aynı olmayan bir “beden dışı deneyim” yaşar

Astral ovasına girerseniz, bu bir 2B yaratığın bir an için 3B’ye dönüşmesine benzer olacaktır.

“Astral projeksiyon bilinci vb.” üzerine 20 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. Astral projeksiyon bilinci vb. . selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 194

2. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 21-12-2020 02:22:15

3. Erzurum dan kimler var. Astral projeksiyon bilinci vb. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 454

4. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 11-01-2021 18:51:32

5. Bu konu : ” Astral projeksiyon bilinci vb. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 319

6. Niğde dan kimler var. Astral projeksiyon bilinci vb. . Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 174

7. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 00:48:46

8. Yalova dan kimler var. Astral projeksiyon bilinci vb. . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 125

9. Yalova dan kimler var. Astral projeksiyon bilinci vb. . Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 32

10. Bu konu : ” Astral projeksiyon bilinci vb. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 473

11. Yozgat dan kimler var. Astral projeksiyon bilinci vb. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 477

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link