AstraZeneca aşısı

Ana akım kaynaklardan (CNN, NYTimes, BBC, vb.) Birkaç farklı makaleyi taradıktan sonra şunu gözlemliyorum:
-Bazı makaleler başlıkta% 90 verimlilik gösteriyor
– Başlıkta yaklaşık% 70
-Çoğu duruşmadaki sorunlardan bahsediyor
-Birkaçı nörolojik sorunlar yaşayan gönüllüden bahsediyor
Ölen gönüllüden kimse bahsetmiyor
-Hmm …

… psychoticbat tarafından gönderildi
[comments]

“AstraZeneca aşısı” üzerine 22 yorum

1. Artvin merkezden ben gaye. Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 06:21:50

2. Adana dan kimler var. AstraZeneca aşısı . Selamlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 8

3. Bu konu : ” AstraZeneca aşısı ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 452

4. Manisa dan kimler var. AstraZeneca aşısı . Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 224

5. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 15-12-2020 22:39:37

6. Erzurum dan kimler var. AstraZeneca aşısı . Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 227

7. Hatay merkezden ben banu. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 05-01-2021 06:01:24

8. Sakarya dan kimler var. AstraZeneca aşısı . Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 61

9. Gaziantep dan kimler var. AstraZeneca aşısı . Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, şukuladım , gaye – 120

10. Bayburt merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 08-02-2021 14:57:57

11. İzmir dan kimler var. AstraZeneca aşısı . Merhabalar sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 360

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link