Son Dakika Norveç haberlerinde bugün.

Üç Norveçli hastane işçisinin aşı olduktan kısa bir süre sonra ölümüne neden olan blod pıhtı yan etkileri üzerine yakın zamanda yayınlanan bir makalenin ortak yazarı olan AstraZeneca’nın kullanımını durdurmanın kilit şampiyonlarından biri, 100.000 ABD dolarının üzerinde para aldı. 1 milyon Norveç kronu), son beş yılda Pfizer ve Bayer’den. Ortak yazarlarından birkaçı benzer ödemeler aldı. Ödemeler, konferanslar için yapılan seyahatlerle ilgilidir. Yazarlar, derginin gerektirdiği şekilde bu ödemeleri açıklamadılar.

İşte bir makale önceki bulgularını açıklıyor.

Belli ki insanlar hala öldü ve gazetedeki bulgular Mayıs Yine de doğru olsa da, batı dünyasında neredeyse hiç “bağımsız” “kamu” sağlık sistemi kalmaması, doktorların özel sağlık hizmetleriyle olan bağlantılarından neredeyse tamamen tehlikeye girdiği sorununu daha da ortaya koyuyor. Bu, halk sağlığı ile kâr arasında bir çıkar çatışması yaratabilir.

Norveçli doktorun yazdığı bu makale Pfizer için çok değerli, AB’nin satın alma müzakerelerine devam etme kararından da anlaşılacağı üzere 1.8 milyar aşılar, yani 1.800.000.000 veya her AB vatandaşı için yaklaşık dört aşı.

Author

28 Comments

1. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

2. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 462

3. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 174

4. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Merhaba herkese siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 468

5. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

6. Nevşehir dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 422

7. Sinop dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 68

8. Erzincan dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Selam sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 372

9. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-05-2021 21:49:23

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 235

11. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sağolun 22-05-2021 04:54:20

12. Bingöl merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanki güzel, facebookta paylaştım 25-05-2021 20:53:09

13. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok iyi, saolun , Emine – 312

15. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 14-06-2021 21:04:19

16. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

17. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler 27-06-2021 23:19:22

18. Elazığ merkezden ben gaye. Slm sayfa harbiden mükemmel, şukuladım 28-06-2021 01:26:42

19. Ordu dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 339

20. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler , memo – 142

21. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 11:07:55

23. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selam web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım 17-07-2021 23:16:21

24. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 459

25. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

26. Afyon dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Selam siten vallaha billaha hayran edici, sağolun , ali – 235

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link