Son Dakika Norveç haberlerinde bugün.

Üç Norveçli hastane işçisinin aşı olduktan kısa bir süre sonra ölümüne neden olan blod pıhtı yan etkileri üzerine yakın zamanda yayınlanan bir makalenin ortak yazarı olan AstraZeneca’nın kullanımını durdurmanın kilit şampiyonlarından biri, 100.000 ABD dolarının üzerinde para aldı. 1 milyon Norveç kronu), son beş yılda Pfizer ve Bayer’den. Ortak yazarlarından birkaçı benzer ödemeler aldı. Ödemeler, konferanslar için yapılan seyahatlerle ilgilidir. Yazarlar, derginin gerektirdiği şekilde bu ödemeleri açıklamadılar.

İşte bir makale önceki bulgularını açıklıyor.

Belli ki insanlar hala öldü ve gazetedeki bulgular Mayıs Yine de doğru olsa da, batı dünyasında neredeyse hiç “bağımsız” “kamu” sağlık sistemi kalmaması, doktorların özel sağlık hizmetleriyle olan bağlantılarından neredeyse tamamen tehlikeye girdiği sorununu daha da ortaya koyuyor. Bu, halk sağlığı ile kâr arasında bir çıkar çatışması yaratabilir.

Norveçli doktorun yazdığı bu makale Pfizer için çok değerli, AB’nin satın alma müzakerelerine devam etme kararından da anlaşılacağı üzere 1.8 milyar aşılar, yani 1.800.000.000 veya her AB vatandaşı için yaklaşık dört aşı.

Author

9 Comments

1. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

2. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 462

3. Bu konu : ” AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 174

4. Mardin dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Merhaba herkese siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 468

5. Nevşehir dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 422

6. Sinop dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 68

7. Erzincan dan kimler var. AstraZeneca yan etkileri üzerine makale yazan Norveçli doktor Pfizer ve Bayer için çalışıyor . Selam sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 372

8. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-05-2021 21:49:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link