Bunu birkaç haftadır aklımın bir köşesinde yaşadım. AstraZeneca aşısını alırken çok fazla basın görüyor ve “kan pıhtıları” hakkında konuşuyoruz. Ve bunun yerine hepimiz mRNA aşılarını nasıl almalıyız ve ne kadar iyi olduklarını.

Ancak bu benim için gerçekten şüpheli – AstraZeneca, ilk gelen ve çoğu seçkin ve önde gelen insanın yaptırdığı aşıdır (çünkü hepimiz bir şeyleri önce almak için bağlantıları kullandıklarını biliyoruz). AstraZeneca aşısı da eski ama çok daha fazla test edilmiş ve iyi bilinen aşılama yöntemini kullanır. Bu aynı zamanda Rus Sputnik V tarafından kullanılan yöntemle aynıdır.

Sonra aniden sıradan insanlar aşılara erişmeye başladığında (son derece nadir) kan pıhtıları gelir, AZ aşısı şeytanlaştırılır ve yetkililer artık sadece mRNA, test edilmemiş, yepyeni, bilinmeyen aşılarla aşılanmanız gerektiğini söyler. Almanya’da, ilk atış için AstraZeneca alanların bile mRNA’yı ikinci olarak alması gerektiğini söylediler.

Sıradan insanların mRNA’ya batması için neden bu kadar çaresizler?

Author

18 Comments

1. Slm sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, sağolun , mehmet – 414

3. Selam web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 84

5. Ardahan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım 30-04-2021 00:55:03

6. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, şukuladım 06-05-2021 22:39:09

7. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler

8. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

9. Iğdır dan kimler var. AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, sağolun , hatice – 31

10. Aksaray merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler 27-05-2021 03:30:03

11. Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 206

12. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım

13. Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 351

14. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun 27-06-2021 22:05:25

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 135

16. Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 383

17. Bu konu : ” AstraZeneca’ya karşı şüpheli bilgi operasyonları ve mRNA aşılarının zorlanması ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, saolun , ali – 246

18. Tunceli merkezden ben hatice. Mrb paylaşım cidden güzel, face de paylaştım 15-07-2021 11:25:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link