Astro mühendise bilinmeyen madde verildi.

Birkaç aydır bir zincir lokantaya gelen birini tanıdım. Voyager ve diğer projeler üzerinde çalıştı. Onu tanıdıkça, sonunda hizmet ettiği yıllar boyunca başına gelen bir olayı açıkladı; Birçok kez yaptığım gibi karşısında otururken, bir gün nasıl çalıştığına dair bir hikaye gündeme getirdi, bir grup takım elbise ona yaklaşarak belirli bir şeyle ilgili görüşlerini sordu. Açıklanmayan bir alana götürüldü, bir odaya alındı ​​ve dakikalar sonra kabaca bir yumurta büyüklüğündeki bir malzemeyi verdi, tuttuğu herhangi bir malzemeden daha hafifti, şimdiye kadar gördüğü kadar ağırlıksızlığa yakındı. Adamlar, bu materyal hakkındaki düşüncelerinin ne olduğunu sorguladılar. İnsanın yapamayacağı bir şey olduğunu ilan etti. Bu, 90’lı yılların başında olmalı ve çevremizin taktiklerini ve anlayış eksikliğini gösteren bir kişiden duyduğum en somut kanıt.

… berelyburiedbear tarafından gönderildi
[comments]

“Astro mühendise bilinmeyen madde verildi.” üzerine 5 yorum

1. Tunceli dan kimler var. Astro mühendise bilinmeyen madde verildi. . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , emin – 112

2. Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 23:30:56

3. Hakkari dan kimler var. Astro mühendise bilinmeyen madde verildi. . Slm sayfa inan ki mükemmel, tebrikler , ali – 450

4. Bu konu : ” Astro mühendise bilinmeyen madde verildi. ” çok güzel. Mrb siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 465

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link