Astroloji bir enerji programıdır

Biraz araştırma yapmış olan herkes, astrolojinin gerçeği etkilediğini ve seçkinlerin astrolojiye dayalı işler yaptığını bilir. Çoğu insanın anlamadığı şey astrolojinin nasıl çalıştığıdır. Astroloji bir enerji programıdır. Büyük ihtimalle bizden enerji topluyorlar ve sonra onu uzaya gönderiyorlar. Çoğu insanı etkileyen astroloji programını güçlendirmek için. Sanırım dünyanın düz olması ve yıldızlar ve gezegenlerin sadece gökyüzündeki küçük nesneler veya enerji alanları olması muhtemel. Çünkü böyle bir program binlerce ışık yılı uzakta olsaydı daha zor olurdu.

Astrolojiye özellikle ilgi duyan şey Satürn’dür. Satürn zamandır, yasadır, sınırlamadır, vs. Satürn aslen güneşti ve pozitifti. Ama tersine çevirdiler. Ve bunu nüfusun bilinçaltı zihinlerini sınırlamalar getirecek şekilde programlamak için kullandı. Bu yüzden her yerde satürn sembolizmi var. Bilinçaltı zihni sınırlamaları yansıtacak şekilde programlamak için kullanıyorlar. Nüfusun bilinçaltı zihinleri fiziksel dünyayı yaratır. Ve onu bu kadar sınırlandırmak için manipüle edilen şeyler bunlar.

Yani seçkinler ileri düzeyde bilgi kullanarak bizimle dalga geçiyorlar. Gerçekliğin enerjiyle nasıl manipüle edileceğine ve programlanacağına dair bilgileri, çoğu insanın hayal edebileceğini çok aşıyor. En kötü kabuslarından biri, onları yakalayıp bunun nasıl işlediğini anlamamızdır. Çünkü eğer anlarsak, onlar için oyun biter. İyi haber, enerjilerini bizden alıyorlar. Onları negatif enerjiyle beslemeyi bırakırsak, gerçekliği olumsuz bir şekilde programlayamazlar ve sistemleri düşer.

“Astroloji bir enerji programıdır” üzerine 10 yorum

1. Samsun dan kimler var. Astroloji bir enerji programıdır . Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, saolun , Hasan – 237

2. Mersin dan kimler var. Astroloji bir enerji programıdır . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 121

3. Sakarya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-02-2021 20:07:11

4. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 11:13:54

5. Samsun dan kimler var. Astroloji bir enerji programıdır . Mrb bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 283

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link