Astrolojiye İnanmıyorsunuz Ama Onlar

Bu alt bölümdeki kullanıcıların çoğu muhtemelen “Illuminati” denilen sembollerin ve arkasındaki gizli anlamların kullanılmasına büyük önem verdiğinin farkındadır. Konsepte aşina değilseniz bu video size bu uygulamanın en yaygın örneklerinden bazılarını tanıtacak. Niyetlerini neden açık bir şekilde gizlemeyi seçeceklerine dair çeşitli teoriler var. Bizi bilinçsizce gündemlerine alıştırmak için (ve böylece bizi planlarını yürürlüğe koymak için bilinçsiz izin verme konusunda yıkıcı bir şekilde zorlamak için) ya da basit bir kibir ve cezasızlık duygusu olup olmadıkları, bu toplumlar var olduğu sürece bu uygulama (bkz. bu video en eski ve en iyi bilinen örneklerden biri olan dolarlık banknotun açıklaması için).

Çoğu insan bu konsepte en azından belirsiz bir şekilde aşina olduğundan, Manly P. Hall gibi kötü şöhretli gizli toplum üyeleri de dahil olmak üzere, başkaları tarafından zaten kapsamlı bir şekilde kapsanan materyalleri kapama ihtiyacını hissetmiyorum. Bununla birlikte, çoğumuzun bu toplumların ve inanç sistemlerinin, yani astrolojinin önemli bir yönünü gözden kaçırdığını hissediyorum.

Kişisel olarak astrolojinin geçerliliğine inanıp inanmamanız (çoğunuzun ikinci kategoriye düştüğünü varsayıyorum) kontrol altındaki kişilerin buna inanması ve gördükleri olayların zamanlaması için oldukça kasıtlı olarak kullanması gerçeğini değiştirmez. planları için çok önemli. Bunun biraz sıradan ama iyi bilinen bir örneği, Ronald Reagan ve elverişli bir hizalamaya denk gelecek şekilde sabah saat 12: 10’da düzenlenen göreve başlama gibi belirli siyasi olayların zamanlaması ya da “seçim” olacaktır. astrolojik olarak adlandırılır. İşte Reagan’ın Astroloji kullanımını ayrıntılı olarak anlatan bir NY Times makalesi.

Burada astroloji hakkında kimsenin fikrini değiştirmek gibi bir niyetim yok, çünkü büyük olasılıkla boşuna bir egzersiz olacaktır ve çünkü her bireye seçtiklerine inanma hakkına saygı duyuyorum. Yine de yapmak istediğim şey, bu topluluğu kabalın dünya olaylarını putperest inanç sistemleriyle, yani astrolojiyle, hedeflerini gerçekleştirmek için nasıl koreografiye soktuğunun farkında kılmak. Bu yazıyı okuyucuyu çok fazla astrolojik jargonla su altına sokmamak için mümkün olduğunca kısa yapmayı umdum, ancak okuyucuyu tamamen tanımak için bu “astrolojik tesadüflerin bazı tarihsel örneklerini inceleyeceğim. ”.

İlki ve en çarpıcı örneklerden biri, burada çoğumuzun 9/11 ile aşina olduğu bir olay. Olayın gerçekleşmesinden bir yıl önce, tanınmış astrolog Robert Zoller, Amerikan topraklarına, özellikle doğu deniz sınırına bir saldırı öngördü. Zoller ayrıca “İlk büyük krizin ABD’yi vuracağı Eylül 2001’den sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacağız” dedi. Astrolojik olarak olup bitenlerin ayrıntılarına çok fazla girmeden, bu astrologların tahminlerine dayandırdığı ana faktörlerden birini belirtmek gerekir, o zaman gerçekleşen Satürn-Plüton muhalefeti (bir karşıtlık 2 gezegenin 180 derece ara olduğu zaman) ). Bu da ilgi çekicidir, çünkü bu gezegenler rotalarını çalıştırdılar ve Covid-19’un manşet haberleri yapmaya başlamadan günler önce 12 Ocak 2020’de (doğrudan hizalandıklarında) aşağıdaki kavuşumda birbirlerine katıldılar! İşte etkinliğin başka bir ünlü astrolog tahmini ile birlikte tam transkripti.

Paylaşmak istediğim bir sonraki örnek, saat çalışması gibi, her 20 yılda bir 1840’a kadar olan bir örnek. Bu “büyük birleşme” olarak bilinir ve sadece Jüpiter’in bir birleşimi ya da doğrudan hizalanması anlamına gelir ve Satürn. Görünür gezegenlerin en büyüğü ve en yavaşı olan bu hizalanma, kadim insanlar için son derece hayırlıydı ve kralların ve yöneticilerin yükselişi ve düşüşüyle ​​çakıştığı düşünülüyordu. Peki bunun modern dünyada bizimle ne ilgisi var? Büyük bir kavşak sırasında seçilen her başkan (her zaman bir seçim yılına düşer) Reagan (suikast girişiminde bulundu ve başarısız oldu) ve George W. Bush (patlayamayan canlı bir el bombası vardı) dışında ofiste öldü. İşte tüm Başkanların listesi ve ölümlerinin nedeni ve tarihi. 2020’nin bir seçim yılı olması ve 21 Aralık’ta gerçekleşen büyük bir kavşakla, bunun olası olası sonuçları var, daha azı adayları çevreleyen tartışmalarla daha az değil.

Daha fazla örnek listeleyebildim ama kısaca uğruna burada ortaya koyduğum şeyin daha derin sonuçlarına geçmek istiyorum. Bu örneklerle karşılaşmak istediğim ana noktalardan biri, eğer bu olayların “tanrının eylemleri” olmadığı, ancak muazzam güç ve kaynaklara sahip bir grup insan tarafından yapay olarak yaratılabileceğidir. Ben şahsen astrolojinin kendi içinde çalıştığına inanıyorum ama kesinlikle tarihin seyrini gezegensel döngülerin sembolizmi ile hizalanacak şekilde yönlendiren insan müdahalesi vakaları var. Yüzeyde, olayların bu kasıtlı zamanlaması oldukça sıkıcı ve keyfi bir egzersiz gibi görünebilir ve çoğumuz için, eğer eski tarihe ve astroloji ve ritüel büyünün kökenlerine bir göz atarsak, bu uygulama için çok kasıtlı bir neden.

Günümüzün gizli bilgilerinin kaynakları olan astroloji ve ritüel büyü, eski Babil ve Mısır’a kadar uzanır. O günlerde bu konular hayali batıl inançlar olarak görülmedi, ancak açık gerçekler olarak kabul edildi ve cennetler ve uygulanan ritüeller üzerinde otorite olanlar rahiplikti. Çoğu durumda, bu ulusların fiili hükümdarlarıydı, birçok durumda krallardan bile üstün. Eğer hayırlı bir gezegensel hizalanma (örneğin tutulmalar veya bağlaçlar) yaklaşıyor olsaydı, tüm ulusun o özel olayın etkilerini deneyimlemek zorunda kalacağı ve tanrıların veya tanrının iradesinin reddedilemeyeceği anlaşıldı. Yaklaşan felaketi atlatmak ya da en azından bunun kaotik ve istenmeyen etkilerini azaltmak için, rahipler kehaneti şartlarına uygun bir şekilde verebilecek ve enerjinin bir kanalda kanalize edilmesine izin verebileceklerine inanıyorlardı. daha kontrol edilebilir bir şekilde. Bu uygulama bugün bile astrolojik çevrelerde mevcuttur ve seçimsel astroloji olarak bilinir, olayların zamanlaması uygun astrolojik konfigürasyonlarla çakışır. Tam da bu güne kadar hâlâ yönetici sınıflar arasında olduğuna inandığım şey bu.

İşte burada 2020’deyiz ve olaylar tahmin edebileceğimizden daha hızlı gelişiyor. Şimdiye kadar gördüğümüz olaylarla astrolojik bir ilişki var mı? Bundan sonra ne olacağı hakkında bir fikir edinebilir miyiz, en azından bir sonraki olaylar ne zaman ortaya çıkacak?

2020, astrolojik açıdan son derece hayırlı bir yıl ve astrologlar bunu yıllardır insanlık tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak görüyorlar. Sadece bu yıl bir Satürn-Plüton kavşağı (33 yılda bir), Jüpiter-Plüton kavşağı (13 yılda bir) ve Jüpiter-Satürn kavşağı (20 yılda bir) var, bu çok yavaş hareket eden gezegenlere sahip olmak son derece olağandışı. çok kısa sürede hizalayın. Onların etkileri hakkında daha fazla bağlam vermek için bu gezegenlerin bireysel anlamlarına girmek isterim ama bu yazının kapsamı dışında, bu yüzden bu olayların zamanlamasına bakalım.

Satürn-Plüton-12 Ocak: Covid 19, İran ve Aussie orman yangınlarıyla yakın savaşın yanı sıra ana akım haberleri günler sonra yapıyor

Mars-Jüpiter-Satürn-Plüton Mart ayının 3. haftasında birbirinin 5 derece içinde: Covid salgınının zirvesi ve ABD Jüpiter ve Plüton’daki kilitlenmenin başlangıcı 4 Nisan’da da Covid yanıtının zirvesi sırasında tam olarak hizalandı.

İşte olan buydu, şimdi ne beklemeliyiz? Büyük kavuşumdan daha önce bahsetmiştim ve olası çıkarımlar ama bence transit geçiş ile ilgili çok daha fazlası var. Bu, 2020’nin en uzun süren ve potansiyel olarak en rahatsız edici olayı olacak, hepsi 2-3 aylık bir pencerede (Eylül-Kasım) Jüpiter, Plüton ve Satürn’ü defalarca karelayacak Mars gerilimi. . Alandaki bazı kişiler kadar deneyimli veya yetenekli olmadığım için ne olacağına dair pek bir tahmin yapmak umurumda değil ve bunu yazma niyetim değil, güncel olaylara ve yaptığım bilgiye dayanarak bence birkaç şeyin meyvelerini vereceğini söylemenin güvenli olacağını düşünüyorum. Birincisi ve en açık şekilde, Covid’in yeniden canlanması ve acımasız önlemler onun yanında uygulanmakta, muhtemelen başka bir kilitlenme. İkincisi, bu ülkede gittikçe daha fazla bölünme görüyoruz ve seçim zamanı, olası iç savaş ya da en azından protesto ve muhalif gruplarda bir kafaya gelmesini bekliyorum. Üçüncüsü, Covid’in yayılmasını önlemek adına alınan tedbirlerle ekonomi harap oldu, sonunda çökmek zorunda. Ve son olarak daha parlak bir notta, en sonunda, toplumun üst kademelerinde yaygın pedofili halkasının ortaya çıktığını görüyoruz, umarım bu Maxwell davası ile devam eder.

Umarım en azından bazılarınız burada söylediğim şeyi bilgilendirici ve göz açıcı bulacaktır ve belki de planlarının şekillerini önceden yapmaya başlayabiliriz. Söyledikleri gibi; önceden haber verilir. Hepinize çok teşekkür ederim!

Not; Herkes gezegen döngüleri ve insanlık tarihindeki önemli dönüm noktaları ve olaylarla nasıl hizalandığı hakkında ek bilgi arıyorsa, Richard Tarnas’ın “Cosmos and Psyche” i tavsiye ederim. Konuya, tüm yeni agey woo woo’yu ortadan kaldıran ve batı zihnine erişilebilir kılan mantıksal olarak sağlam ve mantıklı bir şekilde yaklaşır. Beni sadık bir kâfirden meraklı bir kuşkucuya ve nihayetinde ateşli bir imanlıya dönüştüren kitaptı.

“Astrolojiye İnanmıyorsunuz Ama Onlar” üzerine 30 yorum

1. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 19:54:04

2. Balıkesir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım 01-08-2020 20:09:43

3. Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 20:10:02

4. Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 02-08-2020 14:35:50

5. Bayburt merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 01:56:50

6. Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-08-2020 13:11:40

7. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-08-2020 04:13:09

8. Mardin merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 15-09-2020 09:18:14

9. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 15-09-2020 17:42:30

10. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 10:31:31

11. Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:23:06

12. İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-10-2020 19:07:03

13. Bu konu : ” Astrolojiye İnanmıyorsunuz Ama Onlar ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 192

14. Yalova dan kimler var. Astrolojiye İnanmıyorsunuz Ama Onlar . Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 287

Yorum yapın