Yani bu yapım aşamasında bir komplo. Birkaç gün önce Verizon’a telefonumun (Samsung Galaxy S10 +) ekranının köşede kırıldığı iddiasında bulundum; şu anda sadece küçük bir çatlak ve telefon şu anda% 99 iyi çalışıyor, sadece bazı çok nadir dokunma sorunları. Donanım ve yazılım, kaputun altında% 100 iyi durumda. Sadece sigorta için ödeme yapıyorum, bu yüzden çatlak büyümeden ve gerçek bir sorun haline gelmeden önce bir ekran değişimi alacağımı düşündüm.

Değiştirmek için birkaç gün sonrasına bir randevu planlıyorum ve COVID protokolü nedeniyle tamirci bana gelip tamiri arabasında yapıyor. Öğleden sonra 4 civarı gelirler, telefonumu onlara götürürüm ve çatlağı gösteririm ve sonra telefonumu kilitler ve adama veririm. Neredeyse – hatta değil – beş dakika sonra, korna sesi duydum ve dışarı çıktım ve adam bana ekranı çıkarmaya çalışırken arka camımı kırdığını söyledi ve yeni talebimin halihazırda yapılması ve bir yedek telefon için Asurion HQ ile iletişime geçti. gönder bana. Tek yapmam gereken bir numarayı aramak ve gerisini onlar halleder.

Arka cam çatlağı neredeyse cerrahidir, başka hiçbir şeyi kırmadan camı kırmaya yetecek kadar zarar görür ve bir delinme yarasına eşdeğer bir cam gibi görünür. Ve telefonum kapatılmadı veya yeniden başlatılmadı bile. Değiştirme ertesi gün saat 8’de kapımdaydı ve bana yeni bir telefon olacağını söylemelerine rağmen yenilenmiş bir telefona benziyor. Mevcut telefonum için iade paketiyle birlikte geldi ve telefonumu 15 gün içinde göndermezsem 250 USD ücret ödemem gerekiyor.

Komplo kurma düşüncelerim: Sadece bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyorum. Teknisyen arka camımı nasıl kırdı, Asurion HQ ile nasıl iletişime geçti, raporu verdi ve sonunda her şeyi bu kadar çabuk doldurdular? (Beş dakikadan az, başla!) Telefonum neden tamiri başlatmak için kapatılmadı, ya da “onarım” sırasında herhangi bir noktada? Yedek telefonumun nakliyesini bu kadar çabuk bir araya nasıl getirdiler? Çünkü işleri kendi sonlarında başlattılar – yedek telefon, “kırık arka cam” raporu ve geri kalanı – hak talebinde bulunduğumda ve “onarım” dan birkaç gün önce randevu tarihini belirlediğimde. Sadece teknisyenden her şeyi harekete geçirmek için senetin yapıldığına dair söz almaları gerekiyordu. Şu anki teorim, telefonumu parçalar için istiyorlar çünkü hala camın altında mükemmel durumda ve Asurion, hepsi olmasa da çoğu büyük cep telefonu taşıyıcıları için cep telefonu sigorta sözleşmelerine sahip bir milyar dolarlık teknoloji sigorta şirketidir. Artık oyunu nasıl oynayacaklarını biliyorlar. Bana gönderdikleri yenilenmiş telefon, kaputun altında iddia edilen telefonumdan daha sert durumda olursa şaşırmam. Bundan bir şekilde kazanç sağlamaları gerekiyor. Aslında, kırık cam telefonumu 250 doların üzerinde satıp satamayacağımı, Asuiron’a 250 doları ödeyip aradaki farkı cebe indirip satamayacağımı araştırdım (henüz bu fiyat için bir alıcı bulamadım). Ya da belki yenilenmiş telefonu satarım ve farkı cebe atarım. Bunu orijinal telefonumda yazıyorum ve kullanmakla ilgili gerçek bir sorun yok.

Author

5 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Asurion “tamir ederken” telefonuma zarar verdi ve bana yenilenmiş bir yedek telefon gönderdi. Benim yerim 15 saat sonra kapımdaydı. Asurion’un oyunsonundan% 100 emin değilim ama oynandığımı hissediyorum. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ali – 165

3. Trabzon dan kimler var. Asurion “tamir ederken” telefonuma zarar verdi ve bana yenilenmiş bir yedek telefon gönderdi. Benim yerim 15 saat sonra kapımdaydı. Asurion’un oyunsonundan% 100 emin değilim ama oynandığımı hissediyorum. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 138

4. Bu konu : ” Asurion “tamir ederken” telefonuma zarar verdi ve bana yenilenmiş bir yedek telefon gönderdi. Benim yerim 15 saat sonra kapımdaydı. Asurion’un oyunsonundan% 100 emin değilim ama oynandığımı hissediyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 292

5. Malatya dan kimler var. Asurion “tamir ederken” telefonuma zarar verdi ve bana yenilenmiş bir yedek telefon gönderdi. Benim yerim 15 saat sonra kapımdaydı. Asurion’un oyunsonundan% 100 emin değilim ama oynandığımı hissediyorum. . Merhabalar web sitesi harbiden güzel, sağolun , ali – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link