Çetelerde daha çok güç kayması mı? Herhangi bir büyük şehirde Asyalı salonların ve fuhuş halkalarının lanet tonu var.

Siyasi mi ve Asyalı bir yaşam meselesi ortaya çıkmak üzere mi?

Yoksa bu her zaman böyleydi, ancak her ne sebeple olursa olsun, medya bunu fark ediyor.

Gönderen … MeasurementQuiet109
[comments]

Author

11 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

2. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Asyalıların havaya uçmasına ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 367

4. Bu konu : ” Asyalıların havaya uçmasına ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 494

5. Adana dan kimler var. Asyalıların havaya uçmasına ne oldu? . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 467

6. Siirt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-04-2021 01:13:56

7. Mersin dan kimler var. Asyalıların havaya uçmasına ne oldu? . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 287

8. Şırnak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-04-2021 01:33:38

9. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 17:19:18

10. Kocaeli dan kimler var. Asyalıların havaya uçmasına ne oldu? . Mrb siten inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 377

11. Kırklareli dan kimler var. Asyalıların havaya uçmasına ne oldu? . Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link