Her gün Asya’da üretilen tonlarca elektronik ve medyayı kullanıyor ve tüketiyoruz. Bunları neden kullandığımızı kendimize sormadan, bunları hafife alıyoruz. Son aşamaya kadar bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi aktarıyoruz. Tıpkı ABD’nin bir koloni olarak başlamasına ve Avrupalı ​​güçler tarafından yönetilmesine benzer şekilde, bir gün geldiğinde Asya halkı tarafından yönetilecek ve bilgisayar programlarına yardımcı olacağız. Tam bir yönetimin geleceği şu ya da bu şekilde kaçınılmazdır, gerçekleşecektir.

… Awwowo tarafından gönderildi
[comments]

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 62

2. Ankara merkezden ben doruk. Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-05-2021 19:39:24

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

5. Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun , Emine – 80

7. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Antalya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-06-2021 05:57:17

10. Uşak dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 315

11. Erzurum dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 19

12. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 09-06-2021 23:52:02

13. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, tebrikler , gaye – 462

14. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , banu – 245

15. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 254

16. Balıkesir dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Merhabalar siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 445

17. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 54

18. Sakarya merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 17-06-2021 10:04:46

19. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 196

21. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Selam sayfa valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 364

22. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

23. Ardahan dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , – 199

24. Sivas dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Selam sayfan inanılmaz iyi, teşekkürler , emin – 30

25. Hatay dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 78

26. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 493

27. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

28. Denizli dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 472

29. Kilis dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 352

30. Bu konu : ” Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 155

31. Kilis dan kimler var. Asya’nın sessizce ele geçirmesi tam bir ilerleme mi sürüyor? . Merhabalar web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 187

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link