Kategoriler
Genel

Ateşin Gücü ile Melek

Vahiy 8: 2.

Ve başka bir melek geldi ve sunakta altın bir buhurdan vardı ve ona tahttan önceki altın sunak üzerine TÜM SAINTS dualarını sunması gerektiği konusunda çok fazla tütsü verildi.

Tahttaki tüm azizlerin dualarını sunar Bu yüzden o noktaya kadar tüm azizler tahtta dua eder.

8: 5 ve melek buhurdan aldı ve sunak ateşi ile doldurdu ve yeryüzüne döktü …

: 7 ilk melek duyuldu ve ateş ve kanla dolu dolu bir ses izledi ve yeryüzüne atıldı ve ağaçların üçüncü kısmı yakıldı ve tüm yeşil çimenler. Ateş gücü olan melek bunu yapan ilk trompet.

Vahiy 14:14

Ve beyaz bir bulutun içine baktım ve bulutun üstünde, başında altın bir taç olan adamın oğlu gibi bir el oturdu ve elinde keskin bir orak vardı.

Ve başka bir melek tapınaktan bulutta orakta bir itme sesi duyduğunu ve yeryüzünün toplanması için olgunlaştığını söyleyen yüksek bir sesle ağlayarak çıktı. Ve bulutta yeryüzündeki orakta itildi diyen ve yeryüzünden toplandı.

Ve cennetteki tapınaktan başka bir melek çıktı ve keskin bir orak vardı.

YANGIN üzerinde güce sahip olan ve keskin bir orakta itme söyleyen keskin bir orakla ağlayan ve üzümlerinin tamamen olgunlaşması için yeryüzünün asma kümelerini toplayan ALTAR'dan başka bir melek çıktı. Ve melek orakında yeryüzüne doğru itti ve yeryüzünün asmalarını topladı ve Tanrı'nın gazabının büyük şarap presine döktü.

Orakçılar buğdayı ahıra koyduktan sonra daralar bağlanır.

“Ateşin Gücü ile Melek” için 16 yanıt

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-02-2020 18:00:44

Muğla merkezden ben ziya. Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-02-2020 18:24:09

Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2020 05:42:00

Rize merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-03-2020 05:00:00

Trabzon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 04-03-2020 05:47:05

Denizli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım 04-03-2020 13:06:37

Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-03-2020 03:34:50

Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 10-03-2020 05:18:33

İzmir merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2020 10:13:30

Balıkesir merkezden ben ali. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-03-2020 03:41:18

Siirt merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 05-04-2020 20:54:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir