ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri

Amerika Birleşik Devletleri Patenti: 10846968 (uspto.gov)

Elektronik oylama için bilgisayarlı yöntemler ve sistemler açıklanmıştır. Bir oylama bölgesinden elektronik seçmen kayıt bilgileri alınabilir. Elektronik seçmen kayıt bilgileri, finans kuruluşunun müşterileri için doğrulanmış kimlik bilgileriyle eşleştirilebilir. Bir veya daha fazla müşterinin kayıtlı olduğunu gösteren bilgiler oy finans kurumu ile ilişkili bir seçim yerinde saklanabilir. Depolanan bilgilere dayanarak, müşterilerin finans kurumu ile ilişkili bilgi işlem cihazlarını kullanarak seçimler için oy vermesi sağlanabilir.

Sence bu nereye gidiyor? Oyları sayması için Bankalara neden güvenmeliyiz?

“ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri” üzerine 31 yorum

1. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 27-11-2020 20:54:04

2. Hakkari dan kimler var. ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri . Mrb web siteniz vallaha güzel, saolun , mehmet – 56

3. Siirt dan kimler var. ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri . Mrb sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 152

4. Aydın merkezden ben . Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:04:24

5. Rize dan kimler var. ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri . Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 97

6. Yalova dan kimler var. ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri . Merhabalar sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 372

7. Bu konu : ” ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , ali – 420

8. Karabük merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 16:21:43

9. Bu konu : ” ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 287

10. Çorum merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-12-2020 11:32:41

11. Kocaeli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sağolun 31-12-2020 11:57:55

12. Bu konu : ” ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 204

13. Bu konu : ” ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri ” çok güzel. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 58

14. Bu konu : ” ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 464

15. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-01-2021 14:00:58

16. Kırklareli dan kimler var. ATM kullanarak elektronik oylama sistemleri ve yöntemleri . Selam paylaşımın vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link