Atm Seçimleri

Sözlerime dikkat edin, yakında ATM seçimleriyle ilgili duyacaksınız. Kimin seçildiği önemli değil, Trump / Biden, bir sonraki anlatı seçim reformu ve Amerika’nın seçim sistemini düzeltmek için bir çözüm olarak ATM seçimlerini duymaya başlayacaksınız.

Bankanız güvenli kabul edilir, dolayısıyla oy kullanmak için bir ATM’ye gidebilirsiniz, bankanız PII’nizi (Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler) kullanır ve kayıtlı bir seçmen olduğunuzu onaylar. Bu doğrulamadan sonra adayları seçebileceksiniz.

Ama asıl önemli olan, buradaki sahte haber şu ki, daha güvenli bir seçim yöntemi olarak satılacak, çünkü seçmenler banka hesaplarına giriş yaparak kime oy verdiklerini görebilecekler. Bu şekilde “denetlenebilir” görünecektir, ancak gerçekten değildir.

Seçimler sonsuza kadar büyük bankaların kontrolü altında olacak, herkesin sisteme güvenmesi için birkaç kez adil seçim yapabilirler. Ancak Amerika’nın seçimleri geri döndürülemez ve kalıcı olarak yok edilecek, onu bankalar kontrol ediyor.

“Atm Seçimleri” üzerine 15 yorum

1. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, facebookta paylaştım 04-12-2020 08:55:49

2. Bu konu : ” Atm Seçimleri ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 496

3. Bu konu : ” Atm Seçimleri ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 161

4. Iğdır dan kimler var. Atm Seçimleri . Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 66

5. Osmaniye dan kimler var. Atm Seçimleri . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, saolun , gaye – 191

6. Eskişehir dan kimler var. Atm Seçimleri . Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 395

7. Sakarya dan kimler var. Atm Seçimleri . Selam sayfa valla hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 347

8. Bu konu : ” Atm Seçimleri ” çok güzel. Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 27

9. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-02-2021 09:43:44

10. Isparta dan kimler var. Atm Seçimleri . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 159

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link