Yaşlı babam Mississippi sahilinde yaşıyor. AT&T İnternet ve VOIP paketine sahiptir. Dün sabah, VOIP kısmı öldü ve o zamandan beri dışarıda. Kardeşim AT & T’yi aradı ve doğrudan babamızın VOIP kesintisinin Nashville bombalamasından kaynaklandığı ve “düzeltmek için ellerinden geleni yaptıkları” söylendi. Sokağında AT&T telefon hizmetine sahip olan tanıdığı herkes aynı kesinti yaşıyor. Belli ki merkezi Tennessee’den çok uzakta yaşıyorlar, bu yüzden en azından bu şüpheli.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” AT&T ve Nashville bombalaması ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha güzel, saolun , – 10

2. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, teşekkürler

4. Van merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2021 12:26:19

5. Yalova merkezden ben . Merhabalar web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:41:10

6. Kırşehir dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 424

7. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

8. Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. Niğde dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 272

10. Bu konu : ” AT&T ve Nashville bombalaması ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 236

11. Diyarbakır dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , – 45

12. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 288

13. Balıkesir merkezden ben hatice. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-02-2021 21:25:17

14. Sivas dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . Merhaba herkese siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , memo – 413

15. Karaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 14-03-2021 03:29:28

16. Düzce dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 495

17. Bu konu : ” AT&T ve Nashville bombalaması ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 281

18. Bu konu : ” AT&T ve Nashville bombalaması ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 119

19. Bayburt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 05:18:15

20. Şanlıurfa dan kimler var. AT&T ve Nashville bombalaması . Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 352

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link