Sahte bayrağın özelliğine sahiptir. Biri gerçekleşmeden hemen önce bir ipucu arıyor.

Muhtemelen yarın bir isim alacağız ve onun seçimden dolayı üzgün bir alternatif-sağ yerli terörist olduğunu söyleyecekler.

Sadece benim tahminim. Her şey kulağa klasik bir FBI düzeni gibi geliyor.

Author

28 Comments

1. Mardin merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler 26-12-2020 06:58:40

2. Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 332

3. Kocaeli dan kimler var. ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. . Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 374

4. Sivas dan kimler var. ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. . Selam herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 222

5. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Muğla merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım 07-01-2021 06:57:15

7. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 18:42:23

8. Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Selam web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , – 147

9. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 465

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 211

12. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. . Selam siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 195

13. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, teşekkürler

14. Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 310

15. Edirne dan kimler var. ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 368

16. Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 205

17. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

18. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 131

20. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun

21. Çorum merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz vallaha iyi, saolun 02-03-2021 04:20:46

22. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

23. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

24. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 490

26. Bu konu : ” ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 495

27. Giresun dan kimler var. ATT’nin CNN’in sahibi olduğundan bahseden biri. Bu, “sağ kanat” bir teröristi sabitlemek için sahte bir bayrak gibi gelmeye başladı. . Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 290

28. Diyarbakır merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler 16-04-2021 00:02:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link