İşte olay olayının meydana geldiği ilçenin eski bir sakini tarafından yapılan dava hakkında bir okuma:

“Bunun karanlık bir sır olarak kabul edilip edilmediğini bilmiyorum, ancak 10-18 yaşları arasında yaşadığım ilçede, son derece şüpheli koşullar altında bir asker öldü. Sarhoş olduğunu / zihinsel sıkıntı yaşadığını ve baskın yaptığını söylediler. Bir fidanlık (bitki türü). Yaban arıları tarafından saldırıya uğradığını iddia ettiler ve kaçtılar. 911’i birkaç kez aradı ve birinin onu kovaladığını ve onu kaçırmaya çalıştığını iddia etti. Son 911 aramasında, aniden her şeyin yolunda gittiğini söyledi. Sadece 14-15 dakika sonra durup 911’i arayan bir kadın tarafından vuruldu. 2 kez daha ezildi ve öldü Otopside arı veya eşek arısı sokması izi yoktu.

Çocuk odasıyla olan bağlantı, öldüğü yerin yolun hemen ilerisinde olması, yerin yağmalanması, pizza yemesi, paranın alınmış olmasından kaynaklanıyor. Ama cüzdanı ve telefonu rahatsız edilmeden tezgahta duruyordu.

ANCAK! Aile bu açıklamayı kabul etmedi, özellikle de daha önce asker devletin bu kısmından olmadığı için “yerel çocuklarla” bazı sorunlar olduğunu mesaj attığı için. Böylece aile özel bir dedektif tarafından incelendi. 911 kayıtlarını analiz ettiler ve çoğu anlaşılamamasına rağmen arka planda konuşan diğer insanların birkaç örneğini buldular. Biri hariç. Operatöre her şeyin yolunda olduğunu söylediği 911 aramasında, bir erkek sesinin “Söyle ona” dediği duyuluyordu. Ve kreş? Telefonu ve cüzdanı binada olmasına rağmen, DNA yoktu, parmak izi yoktu, askere geri dönen ayak izi yoktu.

Ailesi dahil pek çok insan, bir şey hakkında kavga ettikten sonra oradaki yerel adamlardan bazıları tarafından öldürüldüğünü düşünüyor. Onu kovaladılar ve yakaladılar. Son 911 çağrısından sonra tekrar koşmayı başardı ve yardım almaya çalışırken bir şoför tarafından vuruldu. Ve ilçedeki polis her şeyi örtbas etti çünkü olaya karışan çocuklar bir şekilde departmana bağlıydı. Üç sürücüden hiçbiri ona vurmak / üzerinden geçmekle suçlanmadı. Sanırım sadece ilk sürücü durdu, ancak diğer sürücülerden birinin ya aile ya da arkadaşlık yoluyla departmana bağlı olduğu keşfedildi.

Bu çılgın bir hikaye, ama ona bakabilirsin. Austin McGeough’u arayın. Küçük kasaba polis departmanlarında, memurların işlediği tecavüzleri örtbas etmek de dahil olmak üzere çok sayıda karanlık olay olduğu için çok şaşırmam. Umarım ailesi ona adalet getirir. “

Reddit gönderisinin bağlantısı, Reddit’in bilgilerini bulduğum yer: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/k5x78t/serious_what_is_your_small_town_dark_secret_story/?utm_source=BD&utm_medium=Search&utm_name=Bing&utm_content=Bing&utm_content

Davayla ilgili Dire Trip’in bir videosuna bağlantı:https://www.youtube.com/watch?v=qbdxkgG7siA

32 Comments

1. Adana dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 137

2. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 20-04-2021 00:55:17

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 157

4. Slm paylaşım inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 26-04-2021 00:59:29

6. Balıkesir dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 189

7. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , – 150

9. Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 122

10. Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , banu – 12

11. Tunceli dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 487

12. Erzurum merkezden ben banu. Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-05-2021 08:23:10

13. Slm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

14. Şırnak dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Slm paylaşımınız cidden hayran edici, teşekkürler , banu – 408

15. Elazığ dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 179

16. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-06-2021 21:38:06

17. Aksaray dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 366

18. Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 487

19. Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 483

20. Gümüşhane dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 299

21. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

22. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler 03-07-2021 01:53:00

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 437

24. Gümüşhane dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 211

25. Adana dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 433

26. Aksaray dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, tebrikler , ali – 346

27. Yalova dan kimler var. Austin McGeough’un arılar tarafından 2-3 kez ezildiği bir yolda kovalandığı iddia edilen garip ölümü . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, şukuladım , ali – 468

28. Ankara merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 20:13:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link