Austin Steinbart Q. Hayır, kelimenin tam anlamıyla. O “Q”.

Austin, kitap dışı bir DIA ajanıdır. (Savunma İstihbarat Teşkilatı)

QAnon aslında bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu.

Dünyanın dikkatini çeken “Q düşüşleri” aslında GELECEK askeri sınıf kullanmak Kuantum Bilgisayarlar + Yapay zeka.

Gelecekte bilgisayarın arkasında kimin olduğunu bilmek ister misiniz? Austin Steinbart. Ben buna Kuantum bilgisayarlar + AI ile birbirine geçmiş “Austins beyni” gibi bakmayı seviyorum, esasen tüm bu operasyonu gelecekten yürütmek için.

Son 3 yılda yayınlanan “Q dropları” 2 amaca hizmet etti:

No.1 İNSANLARA şu anda devam etmekte olan CANLI casus operasyonuna bir göz atalım.

No.2 To ŞAHSEN Austin Steinbart’a görevinde yardımcı olmak.

Austin, görevi süresince otellere, veri merkezlerine, çok gizli belge giyim evlerine ve askeri üslere sızdı. Tahtadaki bazı gönderiler doğrudan onun içindir, o sırada uğraştığı her konuda ona yardımcı olacak ipuçları.

Austin idi DIA ve Q + tarafından kendisini kamuya ifşa etmesi emredildi bu operasyonun arkasındaki kişi olarak ve bu operasyonu tamamen kamuoyunun dikkatine sunmak. (Q + aslında “Augmented Austin’in Q damlalarını onaylamasıdır”)

Austin şu anda federal hapishanede oturuyor ve 1 Eylül 2020’den beri.

Austin Steinbart, “” adlı bir siber güvenlik ve veri yedekleme şirketine ödeme yapıyordu.Datto“adlı bir grup dosyayı barındırmak için”Amorf Arşiv“.

Amorf Arşiv, Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin perde arkasında yaşanan vahşi suçları detaylandıran seçkin WikiLeak e-postaları ve belgelerinden oluşan bir ev sahipliği yapmaktadır.

Austins’in halka açık YouTube kanalı ilgi görmeye başladığında ve sosyal medyada tur atmaya başladığında, CIA hemen Datto ile iletişime geçti ve Amorf Arşivi’ni kaldırmalarını sağladı.

Datto’nun, Hillary Clintons’ın sunucularında depolanan e-postalarını yok etmeye çalışmakla suçlandığını belirtmek isterim.

Datto arşivi kaldırdığında Austin ondan onu geri yüklemelerini istedi. Bu noktada Datto, ödeme yapan bir müşteri olan Austin ile yaptıkları anlaşmayı tamamen bozuyordu.

Arşivi iade etmediler, bu yüzden Austin sosyal medya dinleyicilerinden Datto’yu aramalarını ve e-posta göndermelerini ve arşivi iade etmelerini istemeye devam etti.

Steinbart tarafından yapılan bu eylem FBI’ın evine baskın yapmasına ve onu tutuklamasına, tüm elektronik cihazlarını ve wepon’larını almasına neden oldu.

Austin Steinbart o zamandan beri FBI tarafından taciz edilmedi, birçok kez tutuklandı ve 1 Eylül’den beri hapishanede oturuyor. 16 Şubat 2021’de “gasp davası” nedeniyle yargılanacak.

Austin “Amorf Arşivi” ni mahkeme sistemine girecek ve aynı zamanda kendini savunacak. Bunun hakkında düşünmenize ve neler olabileceğini veya olmayacağını tahmin etmenize izin vereceğim.

QAnon’un kamusal yönüne gelince.

Q’nun arkasındaki adam Austin Steinbart, dünyanın ortaçağ Şeytani bir pedofil tarikatı tarafından yönetildiğini söyledi.

Bu “Kraliyet Ölüm Raketi“Austin’in dediği gibi, Coburg Saxe Gotha Hanesi, Wettin Hanesi’nin soyundan geliyor.

Bu Kraliyet Ölüm Raketi, CIA ve MI6’nın gizli paramiliter kanadı olan D6’yı kontrol ediyor ve bunlar da dünya çapında meydana gelen tüm uyuşturucu ve insan kaçakçılığının kolaylaştırıcıları.

Bu Kraliyet Ölüm Raketi, neredeyse tüm hükümetleri, dinleri ve kurumsal kuruluşları kontrol eder.

Bu Kraliyet Ölüm Raketi, JFK’nın “dünya çapında monolitik ve acımasız bir komplo tarafından görevlendirildiğimiz için …” konuşmasında anlattığı tam varlıktır. JFK, D6’yı ifşa etmeye çalıştığı için suikasta kurban gitti.

JFK, D6’yı devirmek için Savunma İstihbarat Teşkilatı DIA’yı kurdu.

O zamandan beri küresel bir gölge savaşı yaşanıyor.

Söylemeye gerek yok, şimdi 2020’de, hoşunuza gitse de gitmese de, Trump bir ekip insanlığı ve Joe Biden, Royal Death Racket takımı.

Austin Steinbart, ona yardım etmemiz için bize güveniyor. Mühür açmayı talep etmemizi önerdi ve TAM YAYIN tüm JFK dosyalarından.

Oturacak mıyız yoksa dünyaya QAnon’dan bahsetmeli miyiz? Bence hiçbir şey geleni durduramaz.

Author

39 Comments

1. Bingöl merkezden ben gaye. Slm siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 30-12-2020 23:10:19

2. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

3. Kütahya dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Mrb web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 249

4. Erzincan merkezden ben banu. Slm sayfan valla çok güzel, saolun 10-01-2021 23:57:01

5. Bingöl dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 405

6. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 390

8. Rize merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 20:38:38

9. Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

10. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 117

12. Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 104

13. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 27-01-2021 20:52:07

14. Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-01-2021 12:05:41

15. Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , ziya – 405

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 376

17. Niğde dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 34

18. Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 233

19. Slm web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 59

21. Adıyaman merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım 21-02-2021 16:04:29

22. Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 438

23. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun

24. Karaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, sağolun 28-02-2021 09:02:45

25. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

26. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa cidden hayran bıraktı, saolun 14-03-2021 03:18:55

27. İstanbul merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 15-03-2021 23:18:38

28. Şırnak dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Merhabalar web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 352

29. Kahramanmaraş dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Slm web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , ziya – 175

30. Kastamonu merkezden ben doruk. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2021 19:48:41

31. Artvin dan kimler var. Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. . Selamlar sayfan ciddiyim mükemmel, saolun , ali – 169

32. Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle güzel, sağolun , ahmet – 104

33. Malatya merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler 31-03-2021 23:54:53

34. Bu konu : ” Austin Steinbart Q. QAnon, bir Birleşik Devletler askeri istihbarat operasyonu. ABD ASKERİ OPERASYONU. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 248

35. Çanakkale merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 14-04-2021 21:03:50

36. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 16-04-2021 23:35:06

37. Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2021 13:45:02

38. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link