Author

/u/6Designer

Browsing

Sebep 1: “Çok pahalı” – bu nasıl mümkün olabilir? Başlangıçta, bugün sadece birkaç bin dolara mal olacak bilgisayarları olan insanlar bulduk. Ayrıca herhangi bir Ar-Ge yapmanıza gerek olmadığı gerçeği, sadece orijinal ekipmanı kullanın veya yeniden oluşturun. Ayrıca neden diğer ülkeler denemedi. Rusya, Çin gibi diktatörlüklerle yönetilen ülkeler için maliyet sorun değil. Soruna atmak için demokratik Amerika’nın sahip olabileceğinden daha fazla paraları var.Sebep 2: “Geri dönmek için bir sebep yok” – bu adil ve çılgınca bir…

Onları izledim ve tüm performansta tek bir siyah, kahverengi, Müslüman veya beyaz görmedi. Bu, Japonya’nın baskıya ve köleliğe inanan ırkçı bir ülke olduğu anlamına gelmelidir./sBu biraz boktan bir yazı ama çok iyi biliyorsunuz ki bu törenler Amerika’da bir yerde yapılsaydı, medyanın buna ırkçı demelerini engelleyecek hiçbir şey olmazdı, en ufak bir bahane bulurlardı.Beyaz ulusları inanılmaz bir standartta tutmak için bu zorlama nedir, ancak diğer tüm gelişmiş uluslar denemek zorunda bile değil mi?

Bu sayıları nasıl hesapladım?ABD’de her yıl yıldırım çarpan ortalama insan sayısı: 700.000’de 1 veya yaklaşık 470 kişide.Geçtiğimiz yıl (ABD’de) covid teşhisi konan 30 yaşın altındaki ölümler: 2000 civarı (ve bu sayı sürü bağışıklığıyla azalacak, ancak yıldırım çarpmaları asla olmayacak)CDC’ye göre, 4 komorbiditenin ortalamasını ortadan kaldırmak için covid ile toplam ölümleri 8-10’a bölmek zorundasınız, bu yüzden ortalamasını alalım ve 2000/9 = 222 sağlıklı insan 30 yaşın altında covid ile ölen .Yani her şeyi toplarsak, 470 kişi…

Biz ilerledikçe buldukları gelincik bahanelerini görmek gerçekten en kaliteli eğlencedir. Bilişsel uyumsuzluk gerçekten etkileyici. Daha fazla “dalga” olacağını garanti ediyorum ve eminim ki mazeretler aşılanmamışları ve ülkelere seyahat eden insanları farklı günlerde falan filan aynı bok farklı günlerde suçlayacak, durulayın ve tekrarlayın.Tanrım, umarım gelecekteki bu kilitlenmelerden biri veya koydukları kurallar, develeri geri kıran ve insanlar uyanan samanlar olur, insanlar hala ana akım anlatıya inanıyorlar.