Author

/u/HiyesBye123

Browsing

Yakın zamanda EPA, yerel eyaletlerin çevre koruma departmanlarına, işçilerin su armatürlerini değiştirmek için halk evlerine gelmeleri için bir not gönderdi, birçok insan farklı eyaletlerde zaten ziyaretler aldı. Orada yaptıkları şey, lavabonuzdan daha az su gelmesini sağlamak, 2030 gündeminin tamamı, insanların görüldüğü gibi daha az araba kullanmasını sağlamak için planlarıyla mil vergilendirmek istiyorlar ama bu araba kullanmaktan daha büyük, suyun nasıl olduğuyla uğraşmaya başlamak istiyorlar de tüketilmektedir. Şu anda sadece duş başlığınızdan ve mutfak/banyo lavabonuzdan küçük…

reddit.com/user/westomYorum tarihi son derece ilginç ve şimdi elektrik dolandırıcılığının gerçekte ne kadar geriye gittiğini sorguluyorum, bu sadece dalgalanma koruyucuları ama piramitlerin elmaslar ve diğer mineraller kullanan piezoelektrik ile çalışan dev elektrik jeneratörleri olduğuna dair söylentilere ne dersiniz? Gerçek şu ki, dalgalanma koruyucuları çevrelerinde çok fazla saçmalık var, çok şey söylüyor. Eski bir arkadaşım onu ​​kontrol etmemi tavsiye ettiğinde ve kimsenin ondan bahsetmesine şaşırdım, çok alçakgönüllü görünüyor ve işiyle daha çok tanınması gerekiyor.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3367461/#S3titleDr. Mcgovern Tıp Fakültesi’nden Nöroloji proteinleri profesörü Claudio Soto bulaşabilir ve hatta beynin ötesine geçebilirler, bulaşıcı proteinler potansiyel olarak herhangi bir dokuya zarar verebilir ancak yanlış katlanmış proteinler sınıfı arasında beyin hastalıklarında en kötü şöhreti vardır, ancak normal proteinlerin kendileri bile neden olabilir çok fazla sorun var ve bu aşılarda viral dökülme ile ilgili son raporlarla ilgili endişenin kaynağı budur, başak proteinleri hücresel otofajiden kurtuluyor olabilir, bu da bölünme bölgeleri yoluyla atık atma mekanizması ve…