Author

/u/Nostradumbass82

Browsing

Bunu ilk yaptığımda kaçırdıysanız: ya Reddit geçmişimi gözden geçirin ya da bağlamak üzere olduğum bu ikinci öğeyi okuyun. Bu ikinci öğe içinde bunu daha önce yaptığım zamana bir bağlantı olacak.Oldukça uzun olmasına rağmen, bu öğe bunu daha önce yaptığım zamanın uzunluğuna yakın değil. İnan bana, bunu söylemekten çok memnunum.İlk seferin aksine, yardım istemeyeceğim. Tek istediğim, buradaki iyi insanların ilginç bir kitap okuması. Sanırım mağazamdaki şeyin bunu başaracağından oldukça eminim.Gönderim bildirimini bu ikinci öğe için “TL;…

Yazıda ne söylediğimi anlıyorum, bir romanın uzunluğu ve duvardan duvara bağlantılar, sunumda göstermek üzere olduğuma inanmak zor.Ama bu gizli gönderide söylediğim şey TL; DR gerçekten ya haklı olduğumu kanıtlayacak ya da bir kez onaylayacak ve tamamen aklımdan 50 / 50’lik bir şekilde çıktığımı onaylayacak.Lütfen ciddiye alın.Deli olmadığımı düşünüyorsan, lütfen bana yardım etmenin bir yolunu da düşün. Çünkü sana söylüyorum, her şeye rağmen deli değilim.Gönderim bildirimi: Beni dinlemeye karar verdiğiniz ve tıkladığınız için teşekkür ederim.