Author

/u/kluger

Browsing

İş yerindeki birçok insan aşılarını bu hafta yaptırdı ve bugün mürettebatın yaklaşık yarısı, olumsuz tepkiler nedeniyle hastayı aradı .. dün mürettebatın dörtte biri gibiydi ..Beraber çalıştığım bir adam, Biden’ın, tüm şirketlerin olumsuz etkiler yaşayan herkese ücretsiz hastalık günleri vermesi gerektiğini açıkladığını, bu yüzden bunun sadece ücretsiz izinden faydalanan alçaklar olduğunu düşündüğünü söyledi … Olabilir .. kim bilir ..Başka bir kayda göre, etrafta saçma sapan konuşmalarla bir grup aşılanmış insanın etrafında olmak istemediğimi gerçekten düşünmeye başlıyorum.

Bu yüzden yaklaşık iki ay önce maske takmayı bıraktım .. öğrendiğim şey büyük mağazaların sizi rahatsız etmediği. Çok sayıda çalışanları var ve hiçbiri sizinle yüzleşmek kendi Görevleri gibi hissetmiyor. Walmart, Fred meyers, Safeway, ev deposu vb. Yerlerde alışveriş yapıyorum. Kesinlikle hiç sorun yaşamadan .. Sorunla karşılaştığım tek zaman minimartlar … Ve sadece yaklaşık yarısı .. bu noktada alışveriş yapmıyorum Maskeyi takıp sadece bırakıyorum .. Alışveriş yapmak için harika olan minimartların tipik olarak sih veya Kore’ye…