Author

/u/Catsarenotreptilians

Browsing

Devam edip gazeteleri arayabilirsiniz, onları birbirine bağlamakla uğraşmıyorum, bu kısa bir yazı olacak.HIV gp120 ile mücadele üzerinde çalıştıklarına inanıyorum, “işlev kazanımı” araştırmasının aslında üzerinde çalıştığı şey buydu…HIV gp120, kelimenin tam anlamıyla insanların sorunlarının %90’ına neden olan şeydir. Devam edin ve ördek ördeğine gidin ve “Covid GP120” yi arayın, hiv koymayın, tüyler ürpertici sonuçlar elde edeceksiniz.HIV gp120’nin kendisi sitotoksiktir ve beyinde HIV pozitif bireylerde beyin sisine neden olduğu bilinmektedir.Aşı açıkça beyne bir şey sokmak/kan beyin bariyerini…

Aşı olmadım ve uyumaya/uyumaya çalışırken bazı garip olaylar yaşıyorum. Burada rüyalardan bahsetmiyorum. Uyumaya çalışırken aşırı “ısındığını” hisseden başka biri var mı? Her zaman ıslak bir kafa/vb ile uyanan başka biri var mı? Sadece merak ediyorum, genel bir fikir birliği sağlamaya çalışıyorum. …Catsarenotreptilians tarafından gönderildi [comments]

COVID’in ilk vurduğu zamanı ve Asyalı Erkeklerin daha az/daha fazla enfekte olduğuyla ilgili bir şeyi hatırlayın, dürüstçe unutuyorum (daha az enfekte olduklarına inanıyorum, %100 emin değilim).O zamanlar, covid’in genetiği ve ne yaptığını/neden belirli insanları az ya da çok hedeflediği hakkında bilgi sunulduğunu hatırlıyorum ve bu araştırmanın bir kısmı, o zaman diliminde, temel alınarak ortadan kayboldu. aramalarım.Bu noktada, herhangi birimizin yaptığından daha basit olduğuna inanıyorum, bu genetik işaretleyici olmayan her varlık acı çekerken/ölerken “korunan” basit bir…

Son 2-3 gün SIKIŞTI.İnsanlara aşı olmalarını/itlanı yapmalarını söyleyen, herkese “aşı olmaları daha iyi” diyen, vb.İnsanları durmadan susturuyorum ama kelimenin tam anlamıyla insanlara bu aşı bokunun her yerinde ölmelerini/kendilerini öldürmelerini umduklarını söyleyen insanlar var.Son birkaç kez meşgul olmadım, sadece akıllı olup olmadıklarını/en azından haberlerden başka bir şey mi söylüyorlar onu bulmaya çalıştım ve değiller, kelimenin tam anlamıyla haberlerin onlara söylediği retoriği kustular.Tamamen uğursuz, kötü niyetli, gerçekten oluyor. Neredeyse sosyal olarak aşılanmamış insanları aktif olarak avlıyorlar gibi,…