Author

/u/HibikiSS

Browsing

Toplumda otoriter yapıların olması gerektiğine inansam da, insanlar paraya çok fazla değer verme ve çoğunlukla etik hakkında unutma eğilimindeler. Eminim kapitalizm bu akılda tutularak tasarlanmıştır ve yönetici grupların toplumu iliklerine kadar yozlaştırmasına izin vermiştir.İnsanlar, ulusunuzu gururlandırabilecek şeyler söz konusu olduğunda, erdemleri için tanınmalı ve ödüllendirilmelidir.

Selam. Beni takip edenler bilirler ki, Vatikan/Cizvitler NWO’yu yönetiyor ve teknokrasilerini yakında herkese zorlamaya çalışıyorlar. Onlara direnmenin ilk adımının karşı istihbarat grupları oluşturmak olacağını düşünüyordum, işte benim fikrim.adında bir alt Saidit oluşturdum. s/MilliyetçiDevrim Bunu bir karşı istihbarat sitesi olarak kullanmak istiyorum ama aynı zamanda her yerde milliyetçilerin dostane bir loncası olmasını istiyorum. Vatikan’ı yenmek için stratejiler düşünmeliyiz, bu yüzden ilk adım bu. Hem Rusya’da hem de ABD’de eşzamanlı bir devrimin gerçekleşmesi gerektiğine inanıyorum, ancak bunun…

Merhaba millet. Reddit’te devam eden kitlesel sansür nedeniyle bir grubumuz yeni bir strateji düşündü. kullanıcı …magnora7 adlı bir web sitesi oluşturdu Söyledi ve bize karşı yapılan saldırıları daha iyi kontrol edebilmek için orada bize katılacağınızı umuyordum, ama aynı zamanda onların bilgi tekelini zayıflatmak için. Eminim birçoğumuz seçkinlerin nasıl çalıştığıyla ilgili bilginin onları yenmenin anahtarı olduğunu anlamışızdır, ancak ne kadar popüler olsa da reddit’te bunu yapmak zor olacaktır. Saidit’in kullanıcı tabanını yeterince büyütmeyi başarırsak, ana akım…

Modern toplumdaki insanlar o kadar az felsefe anlayışına sahiptirler ki, yönetici grupların içinde bulundukları toplumları nasıl mahvettiklerini göremezler. İnsanların sözde kendi başlarına yeterince iyi oldukları ve kendi kaderlerini doğru bir şekilde belirleyebildikleri fikrine rağmen, çok fazla otorite eksikliği kendi kendine zarar verebilir. Kapitalizm ve komünizmi karşıt olarak görmeyi bile bıraktım ve birinin diğerinin daha aşırı bir versiyonu olduğunu düşünüyorum.İnsanların sözde anayasayı savunmak zorunda olmalarına rağmen, yönetici gruplar bunu o kadar sık ​​görmezden geliyor ki, dürüst…

Yüzlerce yıldır Vatikan’ı kontrol ettiklerini belirtmeliyiz. Hem Hitler hem de Himmler, Cizvitlerin Nasyonal Sosyalistlerin idealleri üzerinde çok fazla etkisi olduğunu söyledi… ve savaş bittikten sonra Vatikan oldu. birçoğunun kaçmasına izin verdi, bunlardan birçoğu CIA’nın kurulmasına yardım etti ve operasyonlarının birçoğunun bir parçasıydı.CIA’in kurucu babası William J. Donovan’a Aziz Sylvester Nişanı’nın Büyük Haçı verildi. Bu ödül sadece yüz adama verildi… ve Papa’nın kendisi tarafından Vatikan’a hizmet ettiği için verildi.CIA’in istihbarat direktörü Allen Dulles ve Cizvit rahip…