Author

/u/NoKillAccount

Browsing

Bilmeyenler için, Snapchat Maps, dünyanın her yerinden gerçek kişilerin gönderilerini görmenizi sağlayan Snapchat özelliğidir.İsrail’e bir gezi yapın ve rastgele görüntülere bakmaya başlayın:Her biri normal … Şehir güzel görünüyor, insanlar yemek yiyorlar ve gülüyorlar, müzik dinliyorlar, çocuklarıyla oynuyorlar, spor karşılaşmalarını seyrediyorlar vs. Hayat oldukça normal ve keyifli görünüyor.Şimdi Gazze şeridine gidin ve şu fotoğraflara bakın:Herkes korkmuş ve sürekli bir sefalet içinde görünüyor. Şehir tam anlamıyla yıkılıyor ve molozlarla kaplı. Sokaklarda cansız bedenler, her yerde yangın, her…

Bir karnavalda yaşıyorum. Gündelik toplum kurgudan daha tuhaf olmaya devam ediyor. Çoğu insanın ruhu olmadığına ve sadece hayatta kalmak için emirleri uyguladığına inanmaya başlıyorum. İnsanlar asla okumazlar, asla öğrenmezler, kendilerini asla yeni fikirlere veya alternatif düşünme biçimlerine açmazlar. Sadece viral bir tweet okuyorlar, bir manşet görüyorlar ve bu manşete karşı çıkan herkes bir “nazi salağı”.

Örneğin, herkesin konuşabileceği tek şey paranın olmadığı, fakir oldukları vs. ama kimse çalışmak istemiyor.İşim insanlar için çaresiz, hatta tam sosyal haklar, hayat sigortası poliçesi ve saatte 22 $ ‘lık bir başlangıç ​​maaşı sunuyor. Ama aslında çalışmanız gerektiğinden ve bu, sosyal medya nedeniyle herkesin sahip olmayı arzuladığı fantastik ünlü hayatınızı yaşamanıza izin vermeyeceği için kimse çalışmak istemiyor.Sahip oldukları tek şey bahaneler.Elbette, seçkinler yozlaşmış. Yalan söylüyorlar, aldatıyorlar, çalıyorlar, çocukları beceriyorlar.Bu, çoğu insanın acınası olduğu ve ölene kadar…

Ya da belki bu bizim gözlerimizin önünde ortaya çıkan doğal kaderimizdir ve ben sadece deliyim. Bilmiyorum.Hayatımdaki çoğu insan görünüyor gerçekten günlerinin geri kalanını haftada 50 saat McCorporation ™ için köle olarak geçirmekten, para harcamaktan, Chipotle yemekten ve büyük maçı seyretmekten memnun. Çoğu insan bu yaşam tarzını gerçekten seviyor gibi görünüyor.Bu yüzden belki sadece tuhafım.Düzenle: Ve hepimiz bu sahte gerçeklik içinde dikkatimiz dağılmışken – hükümetimiz, diğer hükümetlerle birlikte, kelimenin tam anlamıyla dünyayı katlediyor ve gezegeni büyük…

Erişimleri var hemen hemen istedikleri herhangi bir şey, ama bazıları için yeterince yakın bile değil … Bir insanı yapan şey nedir ihtiyaç vahşet işlemek için? Bu insanlar her zaman kötü mü ve güç onların en kötü arzularını yerine getirmelerine izin veriyor muydu?12 yıldır bu boku öğreniyorum ve hala anlaşılmaz görünüyor. Toplumumuzun bir grup Patrick Bateman türü tarafından yönetildiğini, işletildiğini, eğlendirildiğini ve bastırıldığını hissediyorum.