Author

/u/Constant_Challenge_6

Browsing

Uzun, uzun bir yazı yazmak içimden gelmiyor. Bu yüzden mümkün olduğunca doğrudan konuya gireceğim. Nadiren hastalanırım ve yaptığım zaman yılda en fazla bir kez ve Noel zamanı civarındadır ve bir veya 2 gün sürer. Bu hafta Pazartesi gününden itibaren oldukça hastalandım ve Salı sabahı daha kötü deneyimlerim oldu. Temelde T’ye Covid’in her belirtisi. Kabul edeceğim, en kötüsü, nefessiz kalmadan çok uzağa hareket edememenin yanı sıra o kadar da kötü değildi. Son 1,5 yıl boyunca bunca…

Biliyor musun…Sanırım…Bence herkes işleri biraz daha karmaşık hale getiriyor….bu sadece en basit en eski hikayelerden biri…bu çok eski zamanlardan kalma eski bir hikaye..bu David vs Goliath’ın hikayesi…tamam, belki bu biraz fazla ama o kadar değil……güçlü devin küçük zavallıya karşı hikayesi…ama yine de hayat bize ne öğretiyor..size her zaman bir şansın vardır…Fransa’da ve diğer yerlerde sadece bu hafta sonu ne yaptığına bakın…evet diyorsunuz ama şimdi bu hükümete ve şirketlere karşı..Onların bir Goliath’ı yok..Onlar iki Golyat… hükümet…şirketler…acımasızca…MAKİNE…

Cidden..her zaman buraya bakıyorum..ve son 1.5 yılda liberal sikik suratlı Massachusetts’teki hayatımın kısa bir özetini yayınlıyorum: herkes karantinadayken çalıştım…hiç sikemedim. ..hayal edilebilecek her covid testine dokundum…siktir etmedim…havuz partilerine gittim/yaptım…her şey boyunca diğer partilere..umrumda değil….maskeli uçaklarda uçtu çene…havaalanlarını maskesiz gezdi..umurumda değildi..Güney Florida’ya gitti..barlar/gece kulüpleri/strip kulüpleri…maskesiz..sosyal mesafe vs..umrumda değildi.. 4 Haziran’da Las Vegas’a gitti..Bellagio’da kocaman bir süiti vardı…ne zaman odaya striptizciler vardı..gece kulüpleri 5000 kişi..havuz partileri..bir kez daha umurumda değildi

Şu anda bunların hiçbirini destekleyecek hiçbir bağlantım veya kanıtım yok … sadece geçen yılki 1. el içgüdülerime dayanan genel bir yazı. Her şey başladığından beri … C Ovid için asla (1. hafta dışında) endişelenmedim … (telefonum bunu her ne sebeple olursa olsun her zaman otomatik olarak düzeltir) .. Massachusetts’de geçen yıl çalışıyorum, dışarı çıkıyorum, vs .. her yerden. Seyahat ettim, havuz partileri düzenledim..yadda yadda.. önemli değil … Bugün … Vali Baker, Massachusetts’in 2 hafta içinde…

Korona, maskeler, aşı takıntıları net bir şekilde sona erdi … bundan daha fazlası yok … Aşı pasaportu yok veya kimlik kontrolü yapan insanlar yok … lojistik değil … mantıklı değil … amaç … insanlar hayatlarının 1 1 / 3’ünde sikişti (her halükarda bazı insanlar) … sadece bittiğini anlayın … her neyse cOvid … Constant_Challenge_6 tarafından gönderilen [comments]