Author

/u/Alternative_Ad_3685

Browsing

Acaba Noel Baba aslında son birkaç yüzyıldır kitleleri Şeytan’a tapmaları için gizlice kandıran seçkinler mi?-Noel Baba çocuklara maddi dünyadan şeyler aramaları gerektiğini öğretir/Şeytan maddi dünyaya hakimdir.-Hıristiyan çocukların efendilerinin doğumunu kutlamaları gereken bir dönemde, onlar bunun yerine boynuzlu hayvanlar tarafından uçuşan kırmızı giysili (Şeytan tasvirleri gibi) obur bir adama tapıyorlar. Kurtarıcınıza ibadet etmeniz gereken bir zamanda size maddi mal getiren birinin ibadetini bir terslik olarak görüyorum.- Bariz yazım benzerliğiNoel Baba= İngilizce Ordinal Gemetria’da 111 ve Tam…

Ben her zaman barışı savundum. Tam bir pasifistim ve herkesi TPTB’nin kasıtlı gaslighting’e tepki vermemesi için açıkça ve durmadan teşvik ediyorum, ancak haftada bir veya daha fazla gibi Reddit Cares’e rapor edilmeliyim ve bu konuda yapabileceğim bir şey yok reddit’i bloke etmek dışında Önemsiyor ve bildirimleri almaya devam ediyor.Sadece bu değil, aynı zamanda sizi kimin ihbar ettiğini bulamazsınız, böylece onları gelecekte engelleyebilir ve kendinizi ek tacizden kurtarabilirsiniz.Neden içine yerleştirilmiş kaçınılmaz taciz araçlarına sahip bir platformu…

Açıkça görülüyor ki sosyal medyada, sadece sizden bir tepki almak amacıyla yorum yapan, sonunda gönderinizi raydan çıkarana kadar sizi sonsuza dek düşman eden insanlar ve botlar da dahil olmak üzere insanlar ve botlar var. Bunun olmasının birkaç nedeni var.Biri açıkça kullanıcı etkileşimi içindir. Ne kadar çok tepki verirseniz, bu platformlar o kadar çok reklam satabilir. Diğer nedenler:- belirli bir anlatı için tehlikeli olan fikirlerin bastırılması – kişi sadece bir pisliktir (bence bu, Twitter’da, FB’de ve…