Author

/u/InfowarriorKat

Browsing

Son zamanlarda, başlıkta bahsedilen şeyler hakkında alternatif medyada çok fazla gevezelik görüyorum. İzlediğim bir videoda, eski asker olan bir adam, askerdeki yüksek rütbelilerin arkadaşlarına evlerini düzene sokmalarını ve şimdi yiyecek ve su stoklamalarını söylediğini duyduğunu söylüyordu.Her zaman hazırlıklı olmayı seven biri oldum. Covid’in bir güç kapma aracı olduğunu bilmeden önce bunun için hazırlanmaya başladım. Diyelim ki tuvalet kağıdı ve diğer malzemeler evim için sorun değil.Dün gece 2 nedenden dolayı Walmart’a gitmeye karar verdim. 1, parşömen…

Anti-vaxxers’a karşı “Para kazanmak isteyen bir doktor anti-vax hareketi başlattı” argümanı su tutuyor mu? Ne zaman birisi aşıların otizme neden olduğunu çürütmeye kalksa, daima Dr wakefield’ı işaret ediyorlar. Bu hareketteki tek doktor o değil.Belgeseli “vaxxed” izledim. Devam filmini görmedim. Şu anda “Size aşıların güvenli ve etkili olduğunu söyleyen yalan söylüyor” adlı bir kitap okuyorum.Bana göre bunun bir parçası güven ile ilgili. “Büyük ilaçlara mı yoksa tıbbi kuruluşlara mı güveniyorum?” Benim için cevap hayır. Özellikle aşı…