Author

/u/Holierthanhe

Browsing

Son birkaç gün içinde yaptığım tüm araştırmalardan, ABD ve Avustralya kuvvetlerinin ve Afgan özel kuvvetlerinin artık savaşmaya devam edemeyecekleri veya Taliban ve ISIS-K ile savaşmayı göze alamayacağı sonucuna vardım, bu yüzden yeni çalışmaya başladılar. Taliban ile ilişki kurma ve onlarla iletişim kanalları açma konusunda.Aşağıdaki bu makalede, Avustralya özel kuvvetlerinin Taliban’ın istila ettiği bir bölgede savaştığından bahsediliyor, ancak Avustralya özel kuvvetleri, sadece çiftçi olan veya hayatlarını yaşayan çok sayıda masum Afgan’ı öldürdü ve bunlar ne Taliban…

“Kabil’den gelen çok sayıda rapor, ABD vatandaşlarının havaalanına ulaşmakta sorun yaşadıklarını öne sürdü. Ve Savunma Bakanı Lloyd Austin Cuma günü milletvekillerine verdiği bir brifingde Afganistan’dan ayrılmaya çalışan Amerikalıların Taliban savaşçıları tarafından dövüldüğünü söyledi, ” Savaş olursa biri beni askere alsın lütfen. Ben Müslüman bir Amerikalıyım ve Taliban’ın kadınlara yaptıklarını ve onları ezdiğini ve öldürdüğünü yeterince gördüm. Ve Şeriat yasasının korkunç Taliban versiyonu. Ve şimdi Taliban, Biden’ın Amerikan pasaportu olan kişilere havaalanına giriş izni verme emrini…

İbranice’deki “Aşkenaz”, Almanya’yı ifade eder ve Aşkenaz Yahudileri, Doğu Avrupa’dan gelenlerdir. …Orta Doğu’da, eski zamanlardan Sarah ve Abraham, Araplar ve İsrailliler/Yahudiler olarak bildiğimiz şeyleri üreten kardeşler olan Isaaq ve Ishmael’i üretti.Google’da Yahudi, İsrail ve Araplar için 23andMe sonuçlarında arama yaptım. Kendilerini Yahudi olarak gören gerçek İsraillilerin içlerinde sadece Levanten ve/veya Mısırlı olduğunu, “Aşkenazi Yahudisi” gösterenlerde ise Levanten olmadığını ve ayrıca başka Avrupalı ​​veya başka bir WANA (Batı Asya Kuzey Afrika) olduğunu buldum. ) Mısırlı ya…

Roswell New Mexico UFO kazasında ilginç bir teknoloji vardı. Alüminyum folyo gibi esnek ve ince ama kendi kendini iyileştiren ilginç bir Metal getirdiler. Onu ezebilirsiniz ve yine de orijinal pürüzsüz şekline geri dönecektir.Bazı kişilerin, sıkışmayan bir gözetleme teknolojisi kullanarak 51. Bölge’yi tehlikeye attığını düşünüyorum ve ayrıca bazı gelişmiş araçlara sahip bazı kişilerin, ne tür bir hava aracı veya Alan 51’deki makine bu tür titreşimlere neden oluyor. Bilinmeyen bir Uzaylı tipi uçaksa, titreşim frekansları ve sesler…

https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/o0ry7g/they_are_rich_from_this/ ile karşılaştığımda bunu yayınlamak aklıma geldi.—7 tür kanserden doğrudan sorumlu olan alkol iyi ve toplumda normalleştirilirken, mantar, lsd ve zihniniz ve bedeniniz için faydalı olan diğer şeyler yasa dışı hale getirildi. Oregon önde ve uyuşturucuları suç olmaktan çıkardı. https://www.webmd.com/cancer/news/20160722/alcohol-seven-types-cancerDEA kolluk kuvvetlerinin ve adalet sistemlerinin tutuklamalardan, adalet sürecinden, uyuşturuculara ve insanlara el konulmasından ciddi $$$$ para kazanmaları ne kadar komik. Ama Amerikalıların 1 numaralı en tehlikeli ve katili “Alkol”, hangi durumda olduğunuza bağlı olarak 18…