Author

/u/peterlaska

Browsing

Ücretsiz e-kitaptan alıntı:Aldığım sürpriz, Mary’nin planchette hareket etmeye başlamasıydı. Ve “Gerçekliğin matematiğini bile anlamıyorsun” gibi bir şey yazmıştı. Bu benim için çok şaşırtıcıydı. Bu yüzden tereddüt etmeden onu sorgulamaya karar verdim. Tek düşünebildiğim, gerçekliğin matematiğinin ne tür bir matematik olduğuydu. Bir cevabı garantilemeye yardımcı olmak için heyecanımı gerçekten küçümsedim, ama heyecanlandım. Öyleyse, senin zaten çıkarmış olman gerektiği gibi, dedi Mary, gerçekliğin matematiğinin cebirsel olduğunu söyledi. Ve uyum içinde (kelime oyunu amaçlanmadı), küçümseyen tarzımla, konuşmayı orada…

Ücretsiz e-kitaptan alıntı:Hmm, dördüncü boyutta uyuşturucu ve endişe olmadığını merak ediyorsundur. Bununla birlikte, dördüncü ve beşinci boyutta yardım eden psikologlar, bu yerlerde yaşayan bireyler vardır. Tabii ki Mary’ye göre hepsi bu. Bir keresinde, Mary’nin bakış açısından lanetlerin gerçek olup olmadığını anlamaya çalıştım. Öğrendiğim şey, insanlar diğerleri hakkında olumlu ve sağlıklı düşünceler düşündüklerinde, pozitif enerjinin enerji ipleri aracılığıyla bir bağ kurduğuydu. Ama biri hakkında olumsuz düşünceler düşünülürse, o zaman, düşüncelerinin yöneldiği kişinin enerjisi çevreye emilir. Öyle…