Author

/u/nothomuraakemi420

Browsing

İkisi de çok muhafazakar. Salgının başında her şeyin nasıl planlandığını falan söylüyorlardı. Aşıyı almamalarının sorun olmayacağını düşündüm. Her neyse, ikisi de sonunda covid aşısını aldılar ve şimdi de almam gerektiğini söylüyorlar. O boku istemiyorum. Buna güvenmiyorum ve nihayetinde kararın benim seçimim olması gerektiğine inanıyorum. Acele edip şimdi benden %100 güvende hissetmemi beklemeleri çok saçma. 24 yaşındayım, bu yüzden zorlanamam. Neden almamalıyım bilgisi olan var mı? Belki bazı bilgilendirici bağlantılar. En büyük endişem bunun geleneksel bir…

I’ve been studying up on the history of palestine due to its presence in the news recently. I am curious, why are we supporting Isreal? I never spoke bad about Jewish people before, mainly because of what I’ve learned about the holocaust. Didn’t america support Isreal with the military? The Jewish people are stealing Palestinian land, their only claim is the Bible which isn’t much of a realistic claim to the land. My grandmother listens…