Author

/u/chevy32720

Browsing

ayrıca gündemlerini sürdürmek için taliban’ı silahlandırmak için silah göndermeye devam edebilirler. taliban çarşaflar ve ak 47 ve rpgs’li komik şapkalar içinde etrafta koşuşturmadan önce, eğer sadece helikopterlerle uçuyorlarsa, birinin onlara helikopter tedarik ettiği oldukça açık olurdu, şimdi onlara sahip olmak için bir bahaneleri var ve devam edebilirler. bu tür bir ekipmanı alın ve teorik olarak kimse bilmeyecek. şimdi soros gibi insanlar şehirleri bombalatabilir ve kendi lehine yeniden inşa etmek ve faiz ödemek için onları borç…

Farklı sözde entelektüellerin sahte olduğunu araştırıyorum. Uçan spagetti canavarı gibi her şey için teoriler var, onu sevin. Chomsky ve diğerleri gibi entelektüellerin, medya tarafından gerçek bir şey olarak tanıtılmadıkları zaman gerçek bir şey olarak tanıtılan küreselci aktörler olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Chomsky, einstein, freud ve marx ve darwin gibi sahte bir küreselci entelektüeldir. Medya tarafından tanıtılan ve ardından sahte bir bilim topluluğu tarafından içeriklerini ilgili bilgi olarak kamuya duyurmak için tanıtılan aktörlerdir. Chomsky…

İşte ben ne yapardım. Çok popüler olmayacak. Hakaretlerle cevap vermek isteyen ama cevaplayacak akıllıca bir şeyi olmayan birçok insan var.Sınırı kapatır ve liyakate dayalı bir göçmenlik politikam olur. Sonra tüm yasadışıları sınır dışı edin. Ardından, iş yönetmeliklerini kesinlikle gerekli olana geri döndürün. O zaman sendikaların şantaj yapmasını çok zorlaştırırdım. İnsanlar toplanabilir ve protesto edebilirler, ancak daha yeni katı haraç yasalarını ihlal etmemek için dikkatli olmaları gerekirdi. Bu, fabrikaların ve endüstrilerin yeniden açılmasına neden olur ve…