Author

/u/shortadamlewis

Browsing

İşte teorim.Corona, Çin’deki Wuhan laboratuvarından geldi. Bu gerçekten bir Çin virüsü. Çinliler o laboratuvarda virüsler üzerinde biyolojik deneyler yapıyorlardı. Virüsleri biyolojik savaş ve kendi araştırma amaçları için değiştiriyorlardı. Ancak, hiçbir zaman virüsü salmayı amaçlamadılar. Çin çirkin, fakir bir komünist cehennem çukurudur. Birisi küçük bir rüşvet aldı ve üzerinde denedikleri hayvan örneklerini pazarda satmaya devam eden yerel bir sokak seyyar satıcıya satıyordu. Birisi enfekte bir yarasa aldı, kötü pişirdi ve yedi. Daha sonra oradan kontrolden çıktı.

İstemediğin sürece yapmamalısın. Bunların herkese dayatılabileceği fikri suçtur. Zaten çocuklarım oldu. 30’larımda sağlıklı bir koşucuyum ve ikinci atışım beni bir günün çoğunda bayılttı … tıpkı ateşli bir yatakta oturup çocuklarla çizgi film izlemek gibi. Çekim için bir maliyet / fayda olduğunu anlıyorum. Benim durumumda, sık sık temas halinde olduğum yaşlı insanlarla bir aşı olmamın mantıklı olduğunu düşündüm. Çekim yapmayı seçtim, ama bu … bir seçimdi. Çekim yapmak istiyorsan, senin için iyi, ama atış yapmak istemiyorsan,…