Author

/u/SteelFly0001

Browsing

(Sözlükteki en uzun kelime) Yararlı salaklar tarafından alt üst edilmek için başka bir kelime… Çünkü, düzen bozuculuk önce geldi… Bu özünde Purist-Anarşist, düzen karşıtıdır (AKA Trump), ancak bu hareketi alt etmek ve daha ileri gitmesini engellemek için Kuruluş, sözlükteki en uzun kelimeyi yarattı… Bu, esasen, sadece kendilerini avlamak için var olan düzeni isteyerek destekleyecek kadar, yıkımla körleşmiş bir grup Ferisi anlamına gelir… “Sisteme o kadar bağımlıydılar ki onu korumak için savaşır ve ölürlerdi” …SteelFly0001 tarafından…

İşte “Haftanın İyi Haberi”. Birçok cephede KAZANIYORUZ. ÇOK daha fazla galibiyet olacak, bu yüzden cesaretinizi toplayın! Haftanın İyi Haberi, 13 Haziran 2021: 13 eyaletten delegeler şimdi AZ, Maricopa County’deki denetim tesisini gezdi ve daha fazlası takip edecek. Başkan Trump, devletleri sindirilmemeye veya baskı altına alınmamaya ve ateş altında cesaret göstermeye teşvik ediyor. El sayımı Maricopa’da sona eriyor. Birçok oy pusulası kayıp. Onaylanan oy pusulası sayısı ile sayılabilecek sayı arasında büyük farklılıklar bekleniyor. Başsavcı Merrick Garland,…

Her neyse, o zamandan bu yana Zimbabwe, neredeyse her Zimbabwe vatandaşını bir trilyoner × yüzlerce haline getiren bir hiperenflasyon aşamasından geçti!!!!Bu iyi bir şey değil aslında tam tersi….Paralarının değersiz olduğunu anlayıp onu yakmaya ve çöpe atmaya başladıktan sonra, merkez bankacılığı sistemi çökmekte olan finansal sistemlerini insanlara eski paralarından daha az değerli yeni bir para birimi vererek “kurtarmaya” teşebbüs etmek için devreye girdi. .. Planın bir parçası olan, faiz ve enflasyon raketi altında onlara borcumuzu asla…

Çoğunlukla sadece modlara ve bu abonenin üyelerine teşekkür etmek istiyorum.Anayasayı korumak ve Tanrı’nın verdiği ilk değişiklik hakkımızı savunmak için.İlk değişiklik tüm özgürlüklerimizin temelidir, onsuz diğer değişikliklerin hiçbirine sahip olamazsınız çünkü bunların tümü ifade özgürlüğünden kaynaklanmaktadır ..Kendi fikrinize sahip olma ve onu ifade etme özgürlüğü.Reddit’te paylaştığım bilgileri paylaştığım için sayısız abonelikten men edildim …Ve hepsi modlar buna katılmadığı için, beni yanlış kanıtlayamıyorlar, hiçbir meşru argümanları yok.Ama yine de insanların gerçeği öğrenmesini engellemek istiyorlar, bunu yapmanın tek…

Başkan Dwight Eisenhower, ABD’ye sadık olmayan hainleri ayıklamak için ÖZEL OLARAK Q Katmanlı Güvenlik İzni’ni yarattı. (KOMÜNİSTLER) Onlara istihbarat vermeyi reddederek ve yavaşça ama emin bir şekilde, eğer kadın özgürlüğü varsa, boğazından ellerini çekerek ve ardından onları boğarak. Bu, Q Plus’ın tüm üyelerinin tüm ülkedeki en güvenilir kişiler olduğu anlamına gelir. Hükümetimizdeki TEK DOĞRU vatanseverler. TÜMÜ incelediler ve herhangi bir miktar para karşılığında ülkelerine sırtlarını dönmeyecek Amerikan kahramanlarına ya da insanlara güvendi! Açıkçası Joe Biden’ın…