Author

/u/slju

Browsing

Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında deneyimli ve verimliyim. Doktorasını tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ay içinde. Işık teorik ve deneysel olarak çalıştım. Şimdi açıkça biliyorum ki her şey ışıktan yapılmıştır. benim doktoram tezin yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçları vardır; tipik bir Ph.D. ilk…

Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği tecrübeli ve etkiliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her şeyin ışıktan yapıldığını açıkça biliyorum. Doktora derecem tez yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçlarına sahiptir; tipik bir Ph.D. ilk yazar…