Author

/u/Dogalicious

Browsing

SS: Bir kalay folyo şapka takan biri olarak, yaklaşık 3 veya 4 yıl önce bile, Federal Rezerv, 9/11, Tonkin Körfezi, USS Liberty, JFK suikastı, Bohemian Grove/Jahbulon/ Moloch vb. ve bunun sonucunda ortaya çıkacak olan kaçınılmaz gerçeklik, ‘baskıcı mekanizmamızda bir çentik açmak için ne yapabilirim, seçkinler, kardeşler?’11 Eylül’de bir şey izlediğim ve çektikleri boktan yumruklarımı havaya kaldırdığım ve ‘resmi anlatı’yı soğuğa, sert soğuğa maruz bırakmaya meyilli olan herkes için gerçeğin ne kadar kolay uzlaştırılabileceğini hatırlıyorum. kapsamlı,…

SS: Dün gece 4+ saat oturdum. Demek istediğim, birçok yönden çok ikna edici, Masonik metinlerden vb. görüntüler ve doğrudan alıntılar reddedilemez. Ayrıca Scott Morrison, Julia Gillard, gezegendeki tüm büyük ünlüleri ntm vb. (kanıtlarla)’Bir meleğin bir gece partisini oynayabileceği gerekçesiyle onu nasıl kurtardığını’ söyledi, ki buna doğrudan itirazım yok. Teslimat şekli bana biraz garip geldi.’Tanrı onu kurtardı’ tavsiyesinde bulundu ve ‘insanları kendi gündemlerine uyandırmaktan’ başka bir şey istemedi…. Gidiyor gerçekleşmesi için’. ‘Onlar niyet planlarını uygula’…’Tüm kontrolü…