Kategoriler
Genel

[meta] Lütfen Clinton, Trump ve Epstein ile ilgili gönderileri durdurmak için gönderim isteklerini durdurun.

Lütfen Clinton, Trump ve Epstein ile ilgili gönderileri durdurmak için gönderim isteklerini durdurun.

Clinton, Trump ve Epstein, bu yılki en sıcak komplolardan birinin (ve muhtemelen sonraki sıradaki) kaynağı.

"Epstein, Trump ve Clinton hakkında yazmayı bırak" isteğinizin bir şeyleri değiştireceğini düşünüyorsanız, gerizekalısınız.

#EpsteinIsAlive #jailedBreaked

Kategoriler
Genel

9 Aralık'ta yayınlanması planlanan IG raporuyla, QAnon'un doğrudan Trump İdaresi'nden geldiğini hatırlıyoruz. Amerika'daki anlatı yakında kapanacak. Bu Büyük Uyanış'ın başlangıcı olacak. İnsanlık tarihinin en büyük açıklama olayı.

Qanon nedir? Bu gerçek mi? Bu bir psikopat mı? Bir LARP mı? Bu yazı Qanon'un ne olduğuna değinecek. İçeri girmeden önce, ilk önce zemin bilgisini örtmeliyiz.

Dünyamız, birkaç aile kan çizgisinden kaynaklanan küçük bir avuç insan tarafından kontrol edildi; Tüm hükümetlere, tüm sosyal topluluklara, tüm eğlence endüstrilerine yerleştirilmiş kuklalarını kullanarak tüm ipleri perdelerin arkasından çekerek hayatımızın her yönünü kontrol ettiler. Üçgen bir güç yapısıdır. Her şey bir seviyedir ve en üste yaklaştıkça, güç daha az ve daha az insana düşer. Tepede olanlar, kabul edilemez miktarda zenginlik ve güce sahipler. Bu insanlar saf şeytan. Kelimenin tam anlamıyla şeytana ibadet ediyorlar. Tecavüz eder, işkence yapar, öldürür ve çocukları yer. Filmden çıkmış bir şey.

Bu insanlar her şeyi yönetmişlerdir. Son insanlık tarihinde meydana gelen çok az şey organik olarak gerçekleşmiştir. Her şey önceden belirlenmiş. I. Dünya Savaşı. II. Dünya Savaşı. Sence Hitler'in Almanya'da tüm gücü var mıydı? Bir kuklaydı. En azından bir asırdır, bu dünya imal edilmiş bir yalan yaşıyor.

Kontrol etmek için tüm ülkelerden Amerika'nın 1 numara olacağını söylemeye gerek yok. Amerika çok uzak, gezegendeki en güçlü ülke, bu yüzden sahip olunması gereken en önemli ülke. Ve sahip olunan. Amerika, on yıllardır bu şeytani, şeytani kabal tarafından yönetiliyor. JFK ve Reagan aykırı olan son iki başkandı ve nasıl olduklarına bakın. Gezegenimiz 2. Dünya Savaşı'na girecekti. NWO'nun (yeni dünya düzeni) hedefi, nüfusun büyük bir bölümünü silmek, dünyayı tek bir dünya hükümetine dönüştürmek ve her şeyi kontrol altına almaktı. Bir adam bir yürüyen merdiven çıkıp cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklayana kadar olacak olan buydu.

Donald Trump başkanlık görevini üstlenmeden çok önce, Birleşik Devletler Ordusu Trump ile temas halindeydi, onu gündeme getirdi ve girişimde bulunacakları operasyon gibi imkansız bir misyonu açıkladı. Bu şeytani kabalın saltanatını sona erdirecek, dünyanın kontrolünü geri alacak ve onu gerçekten hak edenlere, biz insanlara verecektik. 2016 cumhurbaşkanlığı seçimi, tam anlamıyla insanlığı kurtarmak için yapılan bir savaştı. Bunun kulağa inanmak gibi geldiğini biliyorum, ama gerçekliğimizin ölümcül gerçeği. Neyse ki bizim için kazandık. ASLA seçimleri kaybedeceğini düşünmediler. Kabal dikkatsiz, özensiz oldu ve bu yüzden onlara gezegenin yüzündeki en önemli hükümet pozisyonuna mal oldu. Trump'ın yemin ettiği andan itibaren, dünyayı geri alma planı tam güçle başladı.

Şimdi Q veya Qanon devreye giriyor. İyi adamlar bunu halka açıklayamazlardı. Onlara tüm korkunç gerçekleri bir kerede söylemek, Amerika'yı ve açıkçası dünyayı kaosa sürüklerdi. Ayrıca, ne olup bittiği konusunda herkesi karanlıkta bırakamazlardı, bu da kötü olurdu. Bunun yerine, insanlık tarihindeki en büyük kamu askeri istihbarat operasyonunu başlattılar. 28 Ekim 2017'de, Birleşik Devletler Ordusu bilgi yayma kampanyası Qanon'u başlattı.

Q'nun amacı halkı gerçek zamanlı olarak neler olup bittiği konusunda bilgilendirmekti. Dikkatini çekenler, Q'nun gönderdiği bilgiyi kullanabilirler ve gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğiyle birlikte, resmin tamamını birleştirebilirler. Q'nun amacı, insanların eleştirel ve mantıklı düşünmeyi kullanmalarını sağlamaktı. Bazı inkarcıların koymak istediği gibi, Q bir “peygamber” değildir. Q "tahminlerde bulunmaz". Q'nun amacı bilgilendirmektir. Q'nun amacı insanların düşünmesini sağlamaktır. Bu, birçok insanın anlayamadığı şey. Q, dünyamızı kurtarmak için kapalı kapılar ardında savaşan iyi yurtseverlerin sesi.

Q'nun halkı neler olup bittiği konusunda bilgilendirmek için bir arka kapı kanalı olduğunu anladığınızda, her şey mantıklı geliyor. Q sahte değil. Q, bir LARP değildir. Q bunların hiçbiri değil. Q, askeri bir istihbarat operasyonu. İnsanlık tarihinin en büyük içerisindeki düşüşü. Q, iki yıl boyunca neler olacağını bize anlattı. Obama yönetiminin en yüksek seviyeleri Trump’ı çerçevelemeye çalıştı ve bu tam olarak Aralık 2019’da belirttiği tam olarak ne olduğunu açıklıyor.

Bunun sonunda biz varız. Halkın olaylarla ilgili anlayışı hemen köşede. Tarihin en büyük yolsuzluk temizliğinin başlamasına tanık olmak üzereyiz. HİÇBİR ŞEY geliyor ne durduracak. HER ŞEY, yolsuzluk, çocuk ticareti, gizli toplumlar, insanlık tarihi, dünya dışı yaşamın varlığı, TÜM GERÇEKLER hakkındaki gerçekler yakında kitlelere açıklanmaya başlayacaktır. Bu Büyük Uyanış.

Karanlıktan aydınlığa. WWG1WGA.

Kategoriler
Genel

komplo bulmacasını bir araya getirdim. (bu komplo gerçek değil!) istediğini eklemek veya itibarsız bırakmaktan çekinmeyin, ama beni duyun.

Ben gerçekten bazı güçlü duygular değişim geçiriyor olmuştur. kaçınılmaz ve yadsınamaz bir değişim. nasıl, ne zaman, ne, neden? sürekli olarak bu altta sorduğumuz sorular. bu yüzden dün gece kafamda bazı şeyler dizildi ve paylaşılması gerektiğini hissediyorum.

tabii ki hepimiz 2012'nin teorilerini hatırlıyoruz. Maya takvimi bitiyor, dünyamız bitiyor. Maya takvimi sona erdikten sonra yedi güneşle ilgili bir şeyle karşılaştığımı hatırlıyorum. Sizin için referansta bulunulacak ipucunu aradım, çocuklar ve bulamadım ama parantezde, 2012 dünyanın sonunun başlangıcıydı, dünyanın yedi güneşe (yedi yıl) sahip olması gerekiyordu (güneşin etrafındaki küreler) değişim gerçekleşmeden önce. çevrimiçi olarak baksam bile bu bilgileri bulana kadar yedi güneşe gelmiyordu, bunu kanıt olarak değil, bu yedi yıl kavramını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bağlantı veriyorum.

Maya takvimi 2019

• fikrimi buna eklemek istiyorum ve dünyanın sonunun hepimizin ölmekte olduğuna inanmadığımı söylemek istiyorum. ama bugün dünyamız ölüyor ve yeni bir yaşam biçimine yeniden doğuyor. yeni bir çağ doğmaya hazırdır ve eski çağ ölmeli.

• teknolojimizin dünyadaki zirvesindeyiz, var olan diğer yaşam olanaklarını daha fazla kabul ediyoruz ve genç / genç yetişkinlerimizin çoğunluğunun belki de eski nesil bir bireyden daha fazla başka yaşamları kabul edeceğine inanıyorum. korkar mıydık kesinlikle. ama uzaylı yaşamın olamayacağından daha fazla bir olasılık olarak var olduğunu kabul ediyoruz.

• Aynı zamanda dünya çapında yolsuzluk zirvesindeyiz. dünya liderleri tecavüz ediyor ve çocukları öldürüyor. zorba liderler, kontrol ve güç için kendi başlarına savaş yürütüyorlar, masumiyet gözümüzün önünde saptı ve kaynaştırıldı.

• Varlığımızın farkında olan yabancı bir yaşam varsa, kendimiz olarak bir dünya olarak belli bir zekâya ulaşana kadar varlıklarını kabul edemediğimizi bilecek kadar akıllı olacaklarına inanıyorum. Kitlesel bir tür olarak başka bir yaşam biçimini kabul etmek için bir zamanımız olsaydı, şimdi olacağına inanıyorum.

• PUZZLE PARÇASI BİTİRDİ –

varsa, konuşma ve büyüme için bu teori ve düşünce olduğunu yineleyen, bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. lütfen kabul et veya katılmıyorum, düşüncelerini ekle. hepimiz bu işte beraberiz.

___ getirmek istediğim bir sonraki nokta, koz zaman yolculuğu teorisi. bu kısa bir süre önce viral oldu ve eğer bu altta aktifseniz muhtemelen bunun farkındasınızdır. Yenilemeye veya gerçek teoriye ihtiyaç duyanlar için, işte bir bağlantı. koz zaman yolcusu teorisi

Bu teoriyi gerçekten bir nedenden ötürü ortaya koyuyorum, – “baron kozlarının muhteşem yeraltı yolculuğunu takip eden ikinci kitabı” “son başkan” dır. BU KİTABI OKUYAMIYORUM, ancak bu teoride, bu adamın kazanmayı beklenmedik olduğunu, 5. ave'de yaşadığını, zengin bir adam olduğunu iddia ediyor. Eğer bu CONSPIRACY (bir komplo olduğunu hatırlar) doğruysa, o zaman yedi takvimin Maya takvimi ile sona ermesi için mükemmel bir sıraya giriyor. Bu onu son başkan yapar. tesadüf değil mi? görüşünüzü ekleyin. Bunu ispatla. doğrula. yardımını çok isterim.

bunu sarmak için – bunu okurken kafanızda bir araya geleceğini umuyorum, bunu bir gerçek olarak iddia etmiyorum, bu bir komplo.

Zeitgeist'i görmediyseniz, varlığımızın büyük resmine dokunan harika bir film. İlk filmin ilk bölümü, zaten kötü bir rep olduğunu bildiğim astrolojiye değiniyor, ancak merak uyandırıcı çünkü dönemlere değiniyorlar. astroloji dönemleri astroloji aylarının döngüsünde değildir. Toroslar döneminde (eski ahit / altın baldır) uygarlık zirveye ulaştık ve değişim yapıldı. balık çağına girdik. balık – balık – isa, erkeklerin balıkçı. balıklarla birlikte sayısız paralellik ve mucizeler kullanılıyor. Bunu daha fazla keşfetmek istiyorsanız filmi izleyin, bir açıklama yapmak çok daha iyi.

• Bununla demek istediğim, dönemlerin değişmesi dünyanın sonu gibi görünüyor. değişiklik üstel olur. Dünyamızın milyonlarca yıllık olduğuna inanıyorsanız, hepimiz birlikte giderken dünyanın toz haline gelmediğine inanabilirsiniz. artık dünyanın yolu olacak, artık değil. yeni bir dünya ve yeni bir yaşam tarzı.

okuduğunuz için teşekkür ederim, bunu genişleteceğinizi umuyorum / belki de bildiğiniz olasılıklara zihninizi açabilirsiniz.

Kategoriler
Genel

Trump destekçileri için sadece bir soru

Son birkaç haftadır birçok Trump destekçisiyle konuşuyordum ve bir noktada yapılan her konuşma, "Ah, bir Demokrat olmalısın!" Diye ilan etmelerine neden oldu. demeden önce hem Demokratlardan hem de Trump'tan nefret ettiğimi açıkladı. Ancak hiçbiri bana inanmadı. Bu yüzden, eğer gerçek bir Trump destekçisi iseniz, lütfen bana bir kereliğine söyler misiniz:

Hem Demokratlar hem de Trump'tan nefret eden insanlar olduğuna inanan herhangi bir Trump destekçisi var mı?

Cevap hayırsa, çok tuhaf bir komplo teorisine tökezlemiş olabileceğimi düşünüyorum: Trump bir kült lider oldu.

Düzenleme: Daha genel bir sorunu ele almak için "Hillary" Demokratlara değiştirildi.

Kategoriler
Genel

İnsanların lgbt topluluğunu insanları bölmenin bir yolu olarak kullandığını düşünüyorum.

Ben eşcinselim ve ben 22 yaşındayım ve o zamandan beri, diğer eşcinsel insanlar üzerinde herkesin bize zarar vermeye çalıştığı yönünde itilen kocaman bir fikir olduğu anlaşılıyor. Eşcinsel insanların düz insanlara zarar vermeye çalıştığı, düz insanlara itildiği fikrinin olduğunu görmeye başladım. Onun gibi bir eşcinsel kişi ve düz bir insan artık arkadaş olamaz ve ben düz insanları görmeye başlıyorum, özellikle düz erkekler eşcinsel erkeklerden korkuyor ve bu beni korkutuyor. Ayrılmamızdan bıktım artık. Eşcinsel olduğumu kabul etmene gerek yok çünkü kimseye değmez olduğumu kanıtlamak zorunda değilim. Ben kimsem oyum. İstediğin erkekle birlikte olduğumda bana katılmıyorsun, sadece ellerini üzerime koyma ya da benim hakkımda yalanlar yayma. Ama samimi olabiliriz ya da en azından birbirimizi tanıyabiliriz, ancak görünen o ki eşcinsel ya da lgbt her zaman Redwide bile onun ww3'ünden bahsedilir. Sadece LGGB'nin bizi bölmek için bir silah olarak kullanıldığını hissediyorum.