Pedofil, şeytani "elit" çocuklara tecavüz eder ve yer …

… özellikle çocuklar! Genellikle çocuklar kurban hançerle bıçaklanırlar. Çocuklar, çocuk organlarında adrenalin üretimini zorlamak için işkence görür ve tecavüze uğrarlar. Adrenalin düzeyi yüksek kanlar ve kan, Şeytani pedofiller tarafından düzenli olarak tüketilir. Bu insanlar tamamen deli, akıl hastası. Bunu binlerce yıldır yaptılar. Pedogate / Pizzagate neler olduğuna bir göz atmaktır.

Noel'i kutlarken, Hillary Clinton'ın Dışişleri Bakanlığı'ndaki bir pedofil yüzüğü örtmeye çalıştığını hatırlıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=iathwwlfV9c Dışişleri Bakanlığının içinde neler oluyor ?? Fuhuş? Pedofili? Örtmek? Neden herkes bunu unuttu? Clinton Vakfı neden insan ticaretine bu kadar bağlı? Tesadüf? Hillary Clinton gerçekten ne yapıyor? Anthony Weiner'ın dizüstü bilgisayarında neler vardı? Sigorta dosyası? Çocuklara karşı suçlar? HRC? CF? Ne oluyor?? QAnon doğrudan Trump yönetiminden mi geliyor? Bu kötü suçlular yakında yargılanacak mı? … Devamını oku…

Mutlu Noeller, Kardeşler

Bugün Noel ve bugün önümüzdeki yıl, Rabbimiz İki Bin Yirmi Yıla bakıyoruz. Bunun gerçek bir Hıristiyan yeniden canlanma yılı olacağına inanıyorum. İlerlememdeki en büyük engelimiz bu canlanmayı pratik anlamda nasıl gerçekleştireceğimiz olacak. Açıkçası, mevcut tüm kiliseler, Şeytan'ın parçaladığı mutlak bir kaos halindedir. Her Protestan kilisesi tam Yahudi ibadet halindedir ve başka problemler de vardır. Vaftizciler … Devamını oku…

DNA testleri Rudolf Hess'in yerini hapiste bir Doppleganger ile değiştirdiğini gösteriyor …

Bu hikaye hakkında çok şey bilmiyorum ama son zamanlarda genetiğe girdim ve bana bir şey göze çarpıyordu. Teorinin bir Y Kromozom eşleşmesi nedeniyle çürütüldüğünü okudum. Bu bir sorundur, çünkü Y kromozomu çok fazla değişmez ve sadece popülasyonlar arasında bir dizi varyasyona sahiptir. Hemen hemen her durumda birisini belirli bir aileye güvenilir bir şekilde bağlayamaz. Kan … Devamını oku…

noel özel komplo bilgisi

Noel komploları ister misin? İşte başlıyoruz Sabah ağacın altında hediyeler bulmamızın sebebi, insanların sihirli mantarları bulacağı, sonra çorap gibi ateşin önünde kurumaya bırakacaklarıdır, tatil, insanların yaptıklarının tam bir temsilidir. İsa kanımdan içtiğini ve etimi yediğini söylediğinde, yaptıkları akşam yemeği mantarların en büyülü olan amanita maskara oldu. tüm tanrılarımız medyumlar üzerine kuruludur arthur taştan bir kılıç … Devamını oku…