Her cihaza dağıtılmış AI -> Toplam gözetim ve daha fazlası. 666

Açık bir şekilde ifade etmek gerekirse, birçok cihazda kırılmış gibi dağıtılmış ve her cihazda aynı anda çalışan bir AI göreceğiz. Bu her zaman tam gözetim demektir. Kaçış olmayacak. Bu Büyük Kardeş. Bir insan değil, ancak varoluş şeklini kavrayamadığınız bir varlık. Dijital yüz, holografik ve / veya yansıtılan kişilik avatarları şeklindeki arkadaş canlısı yüzünü göreceksiniz. Ünlüler … Devamını oku…

Qanon Psyop'un arkasında kim olduğunu bulmak neden bu alt konudaki en büyük konulardan biri değil?

Bu denizaltıdaki konuşmanın ne kadarının Qanon tarafından bir şekilde veya başka şekilde şekillendiğine bakın. Kampanyanın kaç kişiyi gerçekten delice şeylere inanmaya ikna ettiğini görün. Qanon'un “komplo” dünyasında ne kadar derinden çalıştığına bir bakın. Bunu takip eden insanların bazılarının ne kadar takıntılı olduğuna bakın. Ve sonra hepsi … başarısız tahminler ve vahşi söylentiler arapsaçıyla ortaya çıktı. … Devamını oku…

Suçlama, halkı bu olaydan beklenenlerin kimsenin istediği gibi çıkmayacağına ikna etmek için büyük bir örtü haline geldi … Sorun Blackmail’in yönettiği

Trump, Biden, Cumhuriyetçiler ve Demokratların yanlış bir şey yapmadığını söyleyerek örtbas olur. Hapse girecek tek insanlar biziz, biz Trump cumhurbaşkanı iken bizleriz. Çünkü Trump, Obama'nın Başkan olarak yaptığı şeyi yapmaya devam edecek. Hükümetin zulmünü sağlayan güçler, Trump'ı cumhurbaşkanı olarak tutmak için herkesin yaşadığı ekonomik yanılsamalarla birlikte yaşamını tehlikeye atıyor. Halı bu ülkelerin altından, orta sınıfı … Devamını oku…

“Neden dini sevmiyorsun?”

Romalılar 13 Yeni Uluslararası Sürüm (NIV) Yönetim Makamlarına Teslim 13 Herkesin yönetim makamlarına tabi olmasına izin verin, çünkü Tanrı'nın kurduğu şey dışında hiçbir yetki yoktur. Var olan otoriteler Allah tarafından kurulmuştur. 2 Sonuç olarak, otoriteye karşı isyan eden, Tanrı'nın söylediklerine karşı isyan ediyor ve bunu yapanlar kendileri hakkında yargı getirecekler. 3 Cetveller için haklı olanlar … Devamını oku…

medya yasallaşmaya karşı propaganda ile çıkıyor

https://www.usatoday.com/story/news/nation/2019/12/15/weed-psychosis-high-thc-cause-suicide-schizophrenia/4168315002/ Kitaptaki en eski hatalardan birini kullanıyorlar: Örnek olarak. https://en.wikipedia.org/wiki/Proof_by_example RARE depresyon / psikoz vakalarına neden olan yabancı ot olduğuna dair hiçbir veri veya kanıtları yoktur. GM gıdalarından, haftada 60 saat çalışmanın kesinlikle geleceği olmayan veya 20 yıl boyunca üniversite eğitimi almayan çoğu insanın son 10 yılda ilk kez deneyimlediği gibi, görünüşte ödüllendirmek gibi bir … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link