Author

sybilbatson7

Browsing

Sanırım şimdi bunu gönderen bir mağara adamıyım. Bu belgeseli birkaç yıl önce buldum ama izlemeye hiç bakmadım. Reddit'te birkaç referansını gördükten sonra, nihayet bugün izlemeyi bitirdim. Bir hafta boyunca 3 parça gördüm çünkü o kadar ezici oldu ki onu emmek için molalar almam gerekiyordu.Onun hakkında siz arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Bay Francis Richard Conolly hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Onun hakkında çok fazla bilgi mevcut görünmüyor. Yine de bu altta onun AMA'sını gördüm.

Sözde gerçekler ve sayılar medyada her geçen gün yayılıyor. Ancak halkın büyük risk altında olduğunu söylemek güvenlidir. Bunu söylüyorum çünkü grip ve covid 19'un semptomları oldukça benzer. Evet bireyler gripten ölmekle birlikte, grip daha mevsimsel iken, koviderin 19 mevsimsel olmadığı bilinir.Veriler insanların iyi niyetinden veya cehaletinden mahrum olabilir. Tabii ki bu planlanmış hissediyor, çünkü covid 19 ile hasta olan insanlar iyileşiyor, ancak virüsü tekrar yakalayıp sonra ölüyorlar.Verilerin eğrilmesi ve ABD'nin şüphelendiğimizden daha fazla vakası olabilir.…

İyi günler,Yazımı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Konuşacak ve göğsümden ayrılacak çok şeyim var. Lütfen kendimi komployu düşünecek bir şey olarak görmeme izin vermeme izin ver ama konuşmam gereken bir şey var ama bir hikaye ile Bizzare ve pek olası değil nereye döneceğimizi hissediyorum. Gerçekten acı veriyor ve deneyimlerimi anlayabiliyor ve zihnimi bir şeyleri anlayabilen ve çıkarabilen biriyle iletişime geçmeye çalışıyorum. Yürekten inanıyorum ki benzer deneyimleri paylaşan başkaları da var ve orada olduğunuzu biliyorum.Çok uzun…

İşte bu iddiayla ilgili bazı kaynaklar:http://www.xinhuanet.com/english/2020-03/05/c_138846529.htmhttps://www.thailandmedical.news/news/breaking-news-coronavirus-can-also-attack-the-nervous-system,-causing-neurological-conditions-and-even-viral-encephalitisGörünüşe göre omurganıza bulaştığında ani organ yetmezliğine neden olabilir, çünkü sinirleriniz artık organlarınızı çalıştıramaz.İkinci makaleye göre, koronavirüs alan insanların yaklaşık% 30'unun omurilik sıvısı da enfekte oluyor. Keşke bunun hakkında daha fazla konuşma olmasını diliyorum, çünkü bu ölüm oranını önemli ölçüde artırabilir. Bu nedenle,% 4-5 olmak yerine, uzun vadede aslında% 10 gibi olabilir.Bunu reddit ile ilgili temel bir konuya getirdim ve birkaç kişi sadece saçma komplo teorilerini tükettiğimi ima etti. Ama…

Lütfen Paylaşın !

close-link