Hepsi bir dikkat dağıtıcı.

Ya bütün gürültü sadece bir dikkat dağıtıcı ise? Sadece siyasette değil, yaşamın boyutlarında. Çoğu komplo asla şüphesiz cevaplarına sahip olmayacak ve o kadar yavaş yavaş olma eğiliminde olanlar bile “herkes zaten biliyordu” ve tavşan deliğinden sonra tavşan deliğinden aşağıya inen bireyler için gerçekten hiçbir şey değişmeyecek. Sınırsız potansiyel komploları var ve sizinle günlük yaşamda başa … Devamını oku…

Kaçınılmaz döngüsel felaketli solar novaya hazırlanmak için öğrenmeniz gerekenler

Güneş'in kaçınılmaz potansiyelinin sistemindeki gezegenleri felaketle bozma potansiyeli için gerçek ilgisini takdir edenler, alan hava durumu alanında en son ve en büyük bilimsel yayınları bildiren YouTube'daki kanaldaki şüpheli0servers kanalını kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. yeryüzü, güneş ve çevre kozmik çevre arasındaki etkileşimleri içerir. Amatörler tarafından çok az tanınan fenomen nedeniyle, hepimizin karşılaştığı ciddi ve çok … Devamını oku…

Benim sorum herkese

Komplo topluluğunun ulaşmayı umduğu nihai amaç nedir? Şimdi yanımda süper conny gitmeden önce burada beni. Epstein uçağı ve ada hakkında birkaç yıl önce bildiğim noktaya, komploları derinliklerine dağıttım. Her şey 9/11 ile başladı ve ben şeytani ritüeller, İlluminati, Sürüngenler, Alfa Centurai, Annunaki, Piramitler, Yabancılar, sahte bayraklar, dinin kökenleri, vb. Gibi şeylerden sıçradım. Nihai amaç? Noktaları … Devamını oku…

Bence edebi eylemler kongresi hakkında konuşmaktan ve senatonun dedikodu yapmak yerine her gün burada yer almasının iyi olacağını düşünüyorum. Carlin'in bütün lanet parayla kaçarken tartıştığımızdan bahsettiğini hatırlıyor musun? Her gün burada olan şey bu.

https://www.govtrack.us/congress/bills/ Önümüzdeki günlerde ev ve senato arasında 7 fatura var. Sizleri kırmaktan nefret ediyorum beyler ama boktan şey bizi hiçbir yere götüremez. Muhtemelen reddit'in bu altını mutlu bir şekilde içermesinin nedeni budur. Sonuç olarak, hiçbir şey üzerinde gerçek bir etkimiz yok. Mevcut faturaları tartışmalı ve birbirimizi temsilcilerimizi aramaya ve bireysel olarak nasıl hissettiğimizi anlatmaya teşvik … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link