İstatistiksel Bir Anomali

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki suikastlerin bir listesi. İnsanlar JFK suikastını tartıştıklarında, yalnız silahlı adam teorisi için tartışan kişiler, şüpheci olanların, bir başkanın tek bir kişi tarafından öldürülebileceği düşüncesiyle başa çıkamadıklarını önermeye…

Okumaya devam edin İstatistiksel Bir Anomali

Trump pedofillerden biri olan Epstein'ın ölümünün örtbas etmesi mi gerekiyordu?

(Ben denizaltısı için yeniyim, daha önce gönderildiyseniz üzgünüm!)Nota her şey hakkında bir fikir edinmek için ünlü olan Trump, Epstein hakkında oldukça sessiz kaldı. Genellikle ondan, Prens Andrew'un tanıklık ettiği ondan…

Okumaya devam edin Trump pedofillerden biri olan Epstein'ın ölümünün örtbas etmesi mi gerekiyordu?

UC Davis profesörü GEREKLİ “çeşitlilik açıklamaları” na karşı çıktığı için ateş altında

Onun pozisyonuna karşı yaklaşık 600 akademisyen ortaya çıktıCalifornia Üniversitesi'ndeki bir matematik profesörü Davis, üniversite tarafından zorunlu tutulan “çeşitlilik beyanları” nı eleştirmek için önemli bir engelle karşı karşıya kaldı.UC Davis'teki çalışmalarına…

Okumaya devam edin UC Davis profesörü GEREKLİ “çeşitlilik açıklamaları” na karşı çıktığı için ateş altında

Virginia Giuffre BBC röportajı

Bunun bazı yönlerini kafamdan çıkaramıyorum.Makul beklediğiniz gibi tüm MSM, bu hikaye atladı. Ama neden? TPTB gerçekten isterse bu hikaye bastırılabilirdi. Öyleyse neden Prens Andrew'un halka açık bir duruşmasına katılmamıza izin…

Okumaya devam edin Virginia Giuffre BBC röportajı

Bazı insanların dünyadaki hiçbir kimsenin sahip olmadığı bilgi veya yetenekleri olduğu için çok başarılı olduklarına inanıyor musunuz?

Burada tuhaf şeylerden bahsediyorum.Zaman yolculuğu, basiret, telekinezi, ışınlanma veya başka bir şey yüzünden başarılı oldular. Veya belki de günde sadece 30 dakikalık uyku gerektiren daha az tuhaf bir şey.Dışarıda zengin…

Okumaya devam edin Bazı insanların dünyadaki hiçbir kimsenin sahip olmadığı bilgi veya yetenekleri olduğu için çok başarılı olduklarına inanıyor musunuz?